AMD Navi 2X, RTX 2080 Ti’dan Yüzde 50 Daha Güçlü Olabilir

NVIDIA DLSS sadece desteklenen oyunlarda açılabiliyor Radeon RIS her oyunda açılabiliyor.
Dediğin şey FreeSync G-Sync ile aynı şey. 😇😅

FreeSync demedim ki ve RIS dediğin görüntüyü keskinleşme falan falan önemli olan o değil videoda da anlatması lazım DLSS destekli şu an çoğu oyun var ve önü açık ve ilerleyen bir teknoloji ve ileride DLSS 3.0 çıkacak ki aynı şey bile değiller RIS açınca 2 katı FPS mi alıyorsun? :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PCH'nin videosunda detaylı anlatıyor mesut çevik de aynı şekilde baştan sona bakabilirsin her şeyi anlatmışlar zaten ki onun için videoları attım. :D
EDİT: DX 11'de açılamıyor diye biliyorum RIS.

FreeSync demedim ki ve rıs dediğin görüntüyü keskinleşme falan falan önemli olan o değil videoda da anlatması lazım DLSS destekli şu an çoğu oyun var ve önü açık ve ilerleyen bir teknoloji ve ileride DLSS 3.0 çıkacak ki aynı şey bile değiller rıs açınca 2 katı FPS mi alıyorsun? :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pch'nin videosunda detaylı anlatıyor mesut çevik de aynı şekilde baştan sona bakabilirsin her şeyi anlatmışlar zaten ki onun için videoları attım. :D.
Edit: DX 11'de açılamıyor diye biliyorum rıs.

Ris oyunlardan değil kontrol panelinden evrensel olarak açılan bir teknoloji.
Freesyee diye dalga geçtiğin yerde FreeSync demeye çalışmıssın.
DLSS teknolojisinin oyun konsollarındaki scalingten farkı yok.
DLSS eski oyunlarda çalışmadıktan sonra önemsiz.
Çoğu oyun dedigin oyunlar elle sayılır sayıda ve hikaye oyunları günümüzde artık multiplayer oyunlar önemli gidip Control mü oynayalım?
DLSS teknoloji tamamen bir dolandırıcılık FPS havadan gelmiyor yabancı forumlarda bir sürü konusuda var.
AMD'de biliyor 720P görüntüyü 1080P'ye sıkıştırmayı insanları salak yerine koymaya gerek yok.
DLSS Ray Tracing gibi bir faciadır marketin %75'inden fazlası (oyunculukta) AMD'ye ait en büyük nedenlerinden birisidir NVIDIA ve Intel'in insanları salak yerine koyması .👌🤭🤗
Bende Intel ve NVIDIA kullandım fanlığa gerek yok.
Edit: Ris her DirectX ve oyunla çalışıyor ister 20 yıl önce ister bugünün oyunları.

Geri
Yukarı