AMD oyun hediyesi

Cembora19

Hectopat
İyi günler arkadaşlar, ben AMD 2600X işlemcisini aldım ve ürün kodları ile siteden oyunları aldım ama galiba ön sipariş oluşturuyorlar pek anlamadım. Oyunları ne zaman mağazamıza ekleyip oynayabiliriz bilginiz var mı acaba?

Bu kampanya eğer yanlış bilmiyorsam 30 Temmuz'da bitiyordu. Hatta Technopat çekiliş ile bahsi geçen The Division 2 ve World War Z oyunlarını hediye etmişti. Son gün olarak 30 Temmuz olduğu söylenmişti.

Technopat Sosyal'e katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. AMDREWARDS.com üzerinden etkinleştirebileceğiniz aşağıdaki oyunları kazandınız:

- The Division 2 Gold Edition (oyun + 1st Year Pass)
- World War Z
- World War Z için AMD50 silah kaplaması

Kod: 5US4APK52VSDDKZG

Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2019

Bu kampanya eğer yanlış bilmiyorsam 30 Temmuz'da bitiyordu. Hatta Technopat çekiliş ile bahsi geçen The Division 2 ve World War Z oyunlarını hediye etmişti. Son gün olarak 30 Temmuz olduğu söylenmişti.
şimdi şöyle oldu ben 18 temmuz civarında aldım 2600x i sonra bilgisayarın tüm parçalarını ağustos ayında birleştirip oyunları aldım ama alınıyordu yani neden hala gelmedi anlamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı