AMD Phenom II 550 için 200-400 TL Ekran Kartı Önerisi

Daha fazla  
Sistemimin eski olduğunu belirtmek isterim.
  • Anakartım: Asus M4A78LM
  • İşlemcim: AMD Phenom X II 550 3.10 GHz
  • RAM: 4 GB DDR2
  • İşletim sistemi: Win 8.1 64BİT
  • Kasa: Hurricane FL 550
Hedefim CS:GO oyununda 1080 çözünürlükte 70-80 FPS. Hangi PCI Express girişli almalıyım?
PC'den çok iyi anlayan birisi değilim, yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimin eski olduğunu belirtmek isterim.
  • Anakartım: Asus M4A78LM
  • İşlemcim: AMD Phenom X II 550 3.10 GHz
  • RAM: 4 GB DDR2
  • İşletim sistemi: Win 8.1 64BİT
  • Kasa: Hurricane FL 550
Hedefim CS:GO oyununda 1080 çözünürlükte 70-80 FPS. Hangi PCI Express girişli almalıyım?
PC'den çok iyi anlayan birisi değilim, yardımcı olursanız sevinirim...
GT 1030.

Anakart PCI-E girişi önemli değil, AGP kartlar harici. Takabilirsin. Fazlada performans bekleme GT1030 al geç.
fazla performans bekleme dedin ya Ferhat şuan kullandığım gt 420 düşük ayar ve düşük çözünürlükte oynadığım cs go oyununda 30-40 fps alıyorum. GT1030 da şuankinden daha iyi performans alır mıyım?

Oyun oynarken ki değerlerini at bize. Oyun içi degerleri MSI Afterburner adlı programla bakabilirsin.
kardeş yardımcı oluyosun sağol bişeyi yine sormak istedim yaptığım araştırmalar sonucunda ekran kartı alcagımda yani bu gt 420 yi aldığımda 2.0 ile almak daha mantıklı denmişti benim en eski bozulan ekran kartım 2.0 dı (AMD hd 4850) 3.0 alsam tam performans alırmıyım ? ve şimdi atıyorum ssi

Darboğaz olup olmadığını anlamak için ilk önce dediğimi yap. Ondan sonra değerlere göre söyleyeceğim.
bu arada ekran kartlarındaki bit sayısı nedir? ve cektiğim foto yüklenmiyor siteye
ama aldığım rakamları yazıyım burdan

GPU kullanımı %98
MEM 704 mb
GPU hız 700mhz
GPU 1399 mhz
RAM 3785 mb
fps 50

Sevgili Eren

Arkadaşların önerdiği GT 1030 mevcut kartından %600 daha kuvvetli bir kart. Hatırlar mısın? GTX 470 vardı onun Nvidia1000 serisindeki karşılığı. Bu kart ile 60fps'ye kitleyebilirsin. Bundan 5 sene önce GTX 470 kullanmaktaydım. Lakin alet çok ısınıyordu. Sana tavsiye edilen bu kartta aynı performansı serin serin elde edersin.İşlemcin 1030'u o oyunda besleyecektir diye düşünüyorum.

Sevgiler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı