AMD Phenom II sistem 1.100 TL'ye değer mi?

kızıll

Centipat
Daha fazla  
AMD Phenom II N970 Quad Core prossesor 2.20 GHz 4 çekirdek işlemci 4 GB DDR3 RAM bilgisayarın bildiğim kadarıyla özellikleri bu. Eski laptopumun özellikleri hatırladığım kadarıyla. Intel HD Graphics 500 ekran kartı Intel CPU N3450 1.10GHz ve 4 GB RAM vardı. Eskisine göre iyi bir sisteme sahip olabilir miyim? Yazılımcıyım C# üzerinden kodlama ve oyun için kullanmayı düşünüyorum. Ne tarz oyunlar oynayabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

Kesin bir cevap alamadım ama ATI'ymis sanırım 1 GB olduğuna eminim. Ben Visual Studio 2019 ve MTA vb oyunları taşır mı? En kötü sıfır laptop alacağım sıfır önerdiğiniz laptoplar var ise onlara da bakabilirim yazılım ve MTA, samp tarzı oyunları taşıdığı sürece sorun yok.
Eski sisteminin ise bataryası bitti sanırım. Sarja takıyorum şarjı dolmuyor. Batarya tarafından sürekli elektrik sesi geliyor. Bataryayı sökmeyi deneyecektim fakat batarya anakarta bağlı yani anakart bataryadan güç aldığı için çıkaramadık. En kötü eski sistemime döneceğim. Bataryayı değiştirme şansım var fakat ne kadara mal olur? ve değer mi o sistem için. MTA, Samp tarzı oyunlarda beni taşıyordu. Visual studio 2019"uda sorunsuz kullanıyordum

1 GB ama marka model nedir ?
Bu makineyi almamanızdan yanayım. Almışken iyisi ve uzun süre kullanılacak bir makine alınız derim ama bunun için de 5-6 bin lira gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı