AMD Phenom II X4 9650 ve R7 250 macOS Kurulumu

Metehan4402

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Kullanmadığım bir bilgisayarım var ve ben bu bilgisayarda swift öğrenmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
AMD Phenom II X4 9650
8 GB RAM
MSI R7 250 2 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse hiç bulaşma, çünkü ben denedim ve çok pişman oldum. 3 farklı sürüm indirdim: Maverick, High Sierra ve Sierra. Maverick driversız geldi. High Sierra çalışmadı. Sierra kurulumun yarısında kendini kapattı ve kurulum çok uzun sürebiliyor. Ama istiyorsan Sierra kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizden dolayı güncel AMD imajları önermiyorum dolayısıyla amd-osx sitesinden Sierra ve öncesi AMD sürümleri deneyebilirsiniz. Intel imajlarla karıştırmayın sakın :).

İmzanızdaki sistem Ryzen serisi bir işlemciye sahip ve Ryzen ile Hackintosh kullananlar memnun. İsterseniz bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartınızın da Mojave driverları bulunabiliyor. Gayet güzel olur bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı