AMD Phenom II X4 sisteme oyun önerisi

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
AMD Phenom II X4, 8 GB 1333 MHz 4x2 RAM, Radeon R7 240, 500 GB HDD var. Bana lütfen FPS-tps oyun önerin.

O kadar da değil be. CoD serisini, GTA serisini, sleeping dogs vs. gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyunların aynısını soru soran arkadaşın sisteminden daha kötü sistem ile oynuyorum.

GTA çoğunu denedim. 3, VC stories, San Andreas, VC gibi. CoD'da az bir şey oynadım ama sleeping dogsu hiç oynamadım. Denenir vallahi.

GTA çoğunu denedim. 3, VC stories, San Andreas, VC gibi. CoD'da az bir şey oynadım ama sleeping dogsu hiç oynamadım. Denenir vallahi.

Sleeping dogs definitive edition yaması vardır. Tavsiye ederim. Çeteye sızmış gizli polissin.
The Witcher 3 oynamadıysan o işlemci kaldırması lazım. Tom Raider 2013 ve sonrası güzeldir.

Deneyin, şahsen ben oynadım. Rahat, 2-3 güne kadar bitirdim. Oyun ilerledikçe daha heyecan artıyor, kötü olaylar oluyor ama görev ilerledikçe aksiyon ve heyecan artıyor.

Sleeping dosg define Edition yaması vardır. Tavsiye ederim. Çeteye sızmış gizli polissin.
The Witcher3 oynamadıysan o işlemci kaldırması lazım. Tom Raider 2013 ve sonrası güzeldir.

Can ı run itten baktım ama Witcher 3 hiç iç açıcı değil. Upgradelersem oynayacağım ilk oyun o. Define Edition'u varsa %99 bakarım.
Deneyin, şahsen ben oynadım. Rahat, 2-3 güne kadar bitirdim. Oyun ilerledikçe daha heyecan artıyor, kötü olaylar oluyor ama görev ilerledikçe aksiyon ve heyecan artıyor.

İlk katana Zero'yu oynayacağım. Sonra sleeping dogsa giriş yaparım.

Geri
Yukarı