AMD Phenom X2 555 işlemciye Anakart önerisi

Yamaner

Hectopat
Anakart alacağım ama bilgisayarıma göre bir anakart bulamadım yardımcı olur musunuz?
İşlemci, AMD Phenom X2 555 3.20 GHz, RAM, 2x2 4 GB RAM. Bulunuyor. Nasıl bir anakart almalıyım şu anki anakartım M4N68T-M

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart alacağım ama bilgisayarıma göre bir anakart bulamadım yardımcı olur musunuz?
İşlemci, AMD Phenom X2 555 3.20 GHz, RAM, 2x2 4 GB RAM. Bulunuyor. Nasıl bir anakart almalıyım şu anki anakartım M4N68T-M
Anakart arıza mı yaptı?

Hayır, DDR4 Ekran kartı aldım bu anakart DDR3 o yüzden değiştireceğim.
Kim söylediyse yanlış bilgi vermiş. Ekran kartı DDR2,GDDR3,DDR4,GDDR5 vs. hepsi anakartınızda çalışır. Başka anakart alırsanız boşuna para ödersiniz.

KESİNLİKLE uyum sıkıntısı olmaz. Ama daha önce de konularınızda yazdım işlemciniz çok düşük onu da değiştirin performans için. Ekran kartı ne aldınız?

Ben almadım bilgisayar parçalarını bir servisciye taktıracağım o aldı ekran kartını. Bana GDDR4 Ekran kartı aldım dedi anakartın desteklemez 1500 TL değiştirmemiz gerek dedi.

Ben almadım bilgisayar parçalarını bir servisciye taktıracağım o aldı ekran kartını. Bana GDDR4 ekran kartı aldım dedi anakartın desteklemez 1500 TL değiştirmemiz gerek dedi.

Para tuzağına çekmeye çalışmış.
O işlemciye uygun anakartlar maksimum 500 TL ederi vardır ve ekran kartı uyumsuzluğu diye bir şey yoktur.

Ben almadım bilgisayar parçalarını bir servisciye taktıracağım o aldı ekran kartını. Bana GDDR4 Ekran kartı aldım dedi anakartın desteklemez 1500 TL değiştirmemiz gerek dedi.
Ben de katılıyorum bence sizi kandırmaya çalışıyorlar. 1500ne demek ya? Valla bence ekran kartını da almadıysanız o kişiden almayın gidin sıfır alın daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı