AMD® R9 280X İçin En İyi Marka

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet arkadaşlar amd'nin radeon r9 280x anakartını alacağım fakat marka benim için önemli, çünkü soğutması aşırı derecede iyi olması gerek. Şuanda piyasadaki kartlarda en iyi soğutmayı sağlayan marka hangisi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle ürünü almışsınızdır ancak sapphire toxic r9 280x için en iyisi ve r9 200 serisinde asus ekran kartlarında artifact sorunları olan kullanıcılar var ancak bu demek değil ki sizin alıcağınız üründe bu sorun olsun.

Asus ve ya MSI iyi seçim olacaktır. TF 5 ve Strix soğutmasında 60 dereceye kadar da fanların dönmemesi avantaj olur. Ayrıca yazılımları da daha rahat kullanırsın

Sapphire hariç her markayı tercih edebilirsin. MSI ASUS PowerColor gibi. Gigabyte'dan AMD kart alma, sorun yaşarsın yani kendimden biliyorum. Aklın varsa Sapphire ve Gigabyte'ın AMD ürünlerine bulaşma o kadar diyorum. Yoksa burda fan sesi ve sıcaklık problemlerinden konu açarsın.

Evet arkadaşlar amd'nin radeon r9 280x anakartını alacağım fakat marka benim için önemli, çünkü soğutması aşırı derecede iyi olması gerek. Şuanda piyasadaki kartlarda en iyi soğutmayı sağlayan marka hangisi ?
Burası her ne kadar Sapphire markaya alerjisi olan bir mekansada benim sana tavsiyem Sapphire Toxic, Vapor X Tri X yada Tri X modellerinden birini almandan yana olur. Alternatifi ise MSİ olabilir. Amd'nin en köklü partneridir Sapphire ve birebir değişim yapan bir firmadır. NVİDİA için EVGA neyse Amd için Sapphire odur. 280x'ler de de Asus'dan uzak dur. Artifact sorunlarını sağır sultan duydu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı