AMD R3 3200G performans değeri

Bütçe
Maximum 5570₺
Bu arada 2666MHz'de gayet yeterli kuzenim 2400MHz ile 2400G kullanıyordu bir sıkıntısı yoktu. Hani ne olursa olsun benim bu sistemle bu sıkıntıları yaşamam hiç normal değil ve dediğim gibi anakart,güç kaynağı,kasa değiştim ve ekran kartı taktım hala render problemleri,droplanmalar,takılmalar,yüksek CPU kullanımı gibi sorunlar devam ediyor.
Gerçekten ilginç yani. Yazılımsal bir sıkıntı söz konusu yüksek ihtimal. BIOS güncelliyor musunuz?

Önceden açtığınız bir konudaki fotoğrafa bakın Ryzen 3 Mobile 3200G yazıyor.Eki Görüntüle 1425452
Laptoplarda 3200G yok hocam siz neden bahsediyorsunuz?Bu arada işlemci üzerinde mobile ibaresi yok işlemci üzerinde sadece "Ryzen 3 3200G"yazıyor.

Gerçekten ilginç yani. Yazılımsal bir sıkıntı söz konusu yüksek ihtimal. BIOS güncelliyor musunuz?
Lenovo sistemde güncelliyordum fakat bu sisteme geçtiğimden beridir hiç güncelleme yapmadım sistemi toplayalı 2 hafta oldu zaten.

Laptoplarda 3200G yok hocam siz neden bahsediyorsunuz? Bu arada işlemci üzerinde Mobile ibaresi yok işlemci üzerinde sadece "Ryzen 3 3200G"yazıyor.

Lenovo sistemde güncelliyordum fakat bu sisteme geçtiğimden beridir hiç güncelleme yapmadım sistemi toplayalı 2 hafta oldu zaten.

Pardon o zaman ben mobil yazınca laptop zannettim kusuruma bakmayın lütfen.

3200G sistem kullanıyorum. Sadece başlarda anakart BIOS'u ile alakalı problemim oldu onun dışında bir sıkıntı yaşamadım. Yaşanan özel sıkıntıları her zaman oluyormuş gibi anlatmayın.

3200G sistem kullanıyorum. Sadece başlarda anakart BIOS'u ile alakalı problemim oldu onun dışında bir sıkıntı yaşamadım. Yaşanan özel sıkıntıları her zaman oluyormuş gibi anlatmayın.

Hocam FPS değerlerini paylaşır mısınız ve sisteminizi ayrıca memnun musunuz?

Hocam FPS değerlerini paylaşır mısınız ve sisteminizi ayrıca memnun musunuz?
Youtube'da tüm testleri var rahatlıkla bulabilirsiniz. F/P anlamında memnunum. Uzun zamandır bir problem yaşatmadı. Alıp kullanacaklara tek tavsiyem sık sık driver güncellememeleri.
(Sistem yaklaşık 2 yıllık)

Geri
Yukarı