AMD R3 3200G sisteme hangi parçalar alınmalı?

Solistrakya

Hectopat
Daha fazla  
AMD R3 3200G CPU.
AMD Wraith Stealth.
16 GB 3000MHz RAM.
WD Green 240 GB SSD.
Gigabyte A320M S2H (rev2.0) anakart.
Lian Li lancool 205 mesh.

Sistemde eski bir Samsung monitör kullanıyorum gecikme süresi 10ms arada daha fazlasına da çıkıyor ve aşağıdan yukarıya çizgi çizgi dalgalanma oluyor, FPS oyunları oynuyorum fakat illa 144Hz monitör kullanarak en iyi olacağım diye dert etmiyorum. Sizce en azından görüntü düzgün olsun diye 60-75 Hz arası bir monitör almak ölü yatırım mı olur? İşlemci geçenlerde GTA V oynarken 80 dereceye kadar çıkmış, bilgisayarı alalı 6-12ay gibi bir süre oldu işlemci için AMD Wraith Max düşünüyorum almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD R3 3200G CPU.
AMD Wraith Stealth.
16 GB 3000MHz RAM.
WD Green 240 GB SSD.
Gigabyte A320M S2H (rev2.0) anakart.
Lian Li lancool 205 mesh.

Sistemde eski bir Samsung monitör kullanıyorum gecikme süresi 10ms arada daha fazlasına da çıkıyor ve aşağıdan yukarıya çizgi çizgi dalgalanma oluyor, FPS oyunları oynuyorum fakat illa 144Hz monitör kullanarak en iyi olacağım diye dert etmiyorum. Sizce en azından görüntü düzgün olsun diye 60-75 Hz arası bir monitör almak ölü yatırım mı olur?
Olmaz.
İşlemci geçenlerde GTA V oynarken 80 dereceye kadar çıkmış, bilgisayarı alalı 6-12ay gibi bir süre oldu işlemci için AMD Wraith Max düşünüyorum almaya değer mi?
Bence soğutucu istiyorsan T6 Ultra alabilirsin. Buz gibi olur.

Geri
Yukarı