AMD R5 1600 ve GTX 1660S sistem toplama

Bütçe
5000-5100 TL

Biraz bakıp GTX 1660 Super olan farklı bir alternatif yapacağım.

Emeklerin için gerçekten çok sağol reis :).

Benzer sistemi ben de toplamak istiyorum fakat mag force ve spec delta arasında inanılmaz kararsız kaldım.Specin görselliği çok guzel ama performans bakımından iyi midir bilemedim meshi dardı biraz

Alternatif 2:

@Lacrim MSI Mag Forge 100M ve Gigabyte P650B ikilisi hem hava akışı olarak hem PSU kalitesi olarak daha önde.

Taksitli alınca ikisi arasında 100 lira fark oluyor ekipmana yatırasım var onu, corsairin hava akışı bu sistem için yeterli gelmez mi sizce ?

Alternatif 2:

@Lacrim MSI Mag Forge 100M ve Gigabyte P650B ikilisi hem hava akışı olarak hem PSU kalitesi olarak daha önde.
Çok sağol reis :).

Evet gene ben, ve gene bir PC toplama konusu :D.
Bakın bakalım efendiler bu sistem alınır mı?

Eki Görüntüle 521522
Ekran kartı olarak RX580 bence fiyat/performans olarak daha iyi. Sistem de gayet güzel ama o bütçeyle Donanım Arşivi kanalından daha iyi bir şeyler bulabilirsin. Hem performansını görür ve ne alıcağını da bilmiş olursun.
Mesela; DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
👆 bu ya da 👆
👆 bunu tavsiye ederim hem bu sitelerden istediğin gibi de özelleştirebilirsin.

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak RX580 bence fiyat/performans olarak daha iyi. Sistem de gayet güzel ama o bütçeyle Donanım Arşivi kanalından daha iyi bir şeyler bulabilirsin. Hem performansını görür ve ne alıcağını da bilmiş olursun.
Mesela; DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
👆 bu ya da 👆
👆 bunu tavsiye ederim hem bu sitelerden istediğin gibi de özelleştirebilirsin.
Önerilerin için sağol :), fakat RX 580 alınabilecek bir kart değil gözümde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı