AMD R5 230 iyi bir ekran kartı mı?

Yanlış Yazmışım GTA IV dicektim.

Aslında Kardeşim için topluyorum bu bilgisayarı.Doğru pc Casper :D .Ama ben bu parçaları alıp güçlendirmek istiyorum.Eğer bu Ekran Kartı kötü ise 100-250 TL arasında bir Ekran Kartı önerir misiniz?

Hiç 2.El bir eşya veya parça almadım. 2.El Güvenilir mi?
Garantisi devam ediyorsa güvenilir. Mümkünse yüz yüze konuşup ve ekran kartını test edip alın. Stress testi vb...

Karta sahip biri olarak söylüyorum GTA 5'i 800x600 normal ayarlarda drop gibi sorunlar yaşamadan oynamıştım ve tekrar almayı düşünüyorum kartı. Kktc'de kaldığımdan dolayı fiyatlar biraz patlak. Sizde 200 TL olan ekran kartı bizde 470 TL oluyor.

Bende var bu kart. Mahalle PC aldırmıştı. GTA 5 Gölgeler kapalı rahat oynayabiliyorum.
Karta sahip biri olarak söylüyorum GTA 5'i 800x600 normal ayarlarda drop gibi sorunlar yaşamadan oynamıştım ve tekrar almayı düşünüyorum kartı. Kktc'de kaldığımdan dolayı fiyatlar biraz patlak. Sizde 200 TL olan ekran kartı bizde 470 TL oluyor.
Ben 1280x720 kasmadan oynadım.

Düşük bütçe yüksek performans kartı istediğim oyunlard Low ayarlarda 40 60 80 verir.
Çöp bir karttır kendisi oyun için alınamayacak kadar kötü boşa masraf yaparsın.

Hocam işlemcisi belli bu işlemciye en fazla bu ekran kartı takılır belki O.C ile GT740.

Yeni konular

Geri
Yukarı