AMD R5 3600 ve RX 5700XT Pulse Sistem Toplama

ASH-LEEN

Centipat
AMD Ryzen 5 3600
Sapphire RX5700xt Pulse
Gigabyte A320M-S2H AMD A320
Corsair LPX 16 GB 3000MHz
SanDisk SSD Plus 1TB SSD + elimde 256 GB M.2 var
Corsair Spec Delta RGB
AOC C24g1 144Hz

Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek bir soğutucu yerine anakartın MSI B450 Gaming Plus Max seçilmesini öneririm. Sistem güzel olmuş onun haricinde elinize sağlık.
Soğutma işi tercihe bağlı aslında ama bence kesinlikle alınmalı ve arkadaşın bütçeyi zorlayacağı için sistemi minimumda tuttum yoksa anakart yükseltmesi daha iyi bir seçenek bencede.

Soğutma işi tercihe bağlı aslında ama bence kesinlikle alınmalı ve arkadaşın bütçeyi zorlayacağı için sistemi minimumda tuttum yoksa anakart yükseltmesi daha iyi bir seçenek bencede.
Doğrudur tabi ki herkesin kendine göre bir sistem toplayışı vardır. Ben sadece ek bir O.C. yapılmadığı müddetçe hava akışı iyi olan bir kasada stok soğutucunun 3600'e yeteceğini düşünüyorum yoksa ek bir soğutucu kesinlikle daha serin çalıştırır işlemciyi orası kesin. Soğutucudan gelecek parayla da anakarta yatırım yapılabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı