Çözüldü AMD R7 200 Bulanık Görüntü Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhaba, bu bilgisayarımda görüntü çok net değil. Aygıt yöneticisinde sadece R7 2000 series var. Eskiden Intel yazan bir şey vardı. Görüntünün net olmamasını buna bağlıyorum, bütün drivler özel olarak bir yazılımcı kurdu ama gene gözükmedi. Ne yapabilirim? @Recep Baltaş @Bora Dere

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu rehberle HD Graphics'i açıp VGA kabloyu anakarta takıp deneyebilirsin:

Son düzenleme:
Bu rehberle HD Graphics'i açıp VGA kabloyu anakarta takıp deneyebilirsin:

Çözüm
Maalesef HD Graphics gelmedi. Yerine başka bir şey geldi, ne yapmamız lazım?

Ekran Görüntüsü (11).png

HD Graphics gelince, anakarta bağlayarak görüntü alabilecek miyim hocam?

Hocam, yalnız şu an Intel sürücü kurma kısmına girdiğimde hata vermedi, ama daha kurmadım size sormadan. En azından şu an hata vermiyor.
Maalesef hd graphics gelmedi. Yerine başka bir şey geldi, ne yapmamız lazım?
Ekran Görüntüsü (11).png

HD Graphics gelince, anakarta bağlayarak görüntü alabilecek miyim hocam?

Hocam, yalnız şu an İntel sürücü kurma kısmına girdiğimde hata vermedi, ama daha kurmadım size sormadan. En azından şu an hata vermiyor.
Hocam, şu an sürücü güncelleşiyor. Hata vermedi, güncel olunca netleşecek gibime geliyor.

Son düzenleme:
Gelmiş işte, nasıl gelecekti daha :) Sürücüsünü kurunca o aygıt HD Graphics olacak. Kurun ve bağlayıp deneyin.
Ekran Görüntüsü (12).png

Tüm yükleme disklerini çıkarın derken ne demek istemiş?
Gelmiş işte, nasıl gelecekti daha :) Sürücüsünü kurunca o aygıt HD Graphics olacak. Kurun ve bağlayıp deneyin.
Yeniden başlatıp, anakarta bağlayıp geliyorum hocam.
Hocam, anakarttan kesinlikle görüntü gelecek değil mi?

Alt + Printscreen ile sadece o ekranın görüntüsü alınabilir 👍
Hocam, cevap yazamazsam kusura bakmayın. Yeniden başlatıp, anakarta bağlayıp geliyorum. Umarım iyi haberle gelirim.
Alt + Printscreen ile sadece o ekranın görüntüsü alınabilir 👍
Hocam, anakart ile bağladım. İntel grafikleri kısmından çözünürlüğü değiştirdim, ciddi fark var. Şu an görüntü eskisi ile kıyaslanamayacak şekilde güzelleşti. Size çok teşekkür ederim. Umarım o ufak sözü unutmadınız. :D :D
@Recep Baltaş hocam hem sözünüz için, hem de çözüm için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı