AMD R7 240 19.12.2 driver ses sorunu

AMD 19.12.2 sürümünü kurduğumda bilgisayarımdaki ses gidiyor tekrar eski sürücüye döndüğümde hiçbir sorun olmuyor ekran kartım R7 240 yardımcı olursanız sevinirim.
Windows 10 kurduktan sonra rahatladım aynı driver sorunları bende de oldu. Windows 10 kendi yüklüyor hiç uğraşmıyorsun.

Son driverler sorunlu. Eski sürümde kalın.
Amd'nin sitesinde onaylanmış gözüküyor ama gerçekten sorunları bitmiyor
O zaman sen kendin driver yüklemeye çalışma Windows güncelleştirme aç oradan otomatik yüklensin diğer türlü ben işin içinden çıkamadım yani
Güncelleştirmeler açık ama hiç kendi yüklediğini görmedim acaba başka bi ayarımı var

Amd'nin sitesinde onaylanmış gözüküyor ama gerçekten sorunları bitmiyor

Güncelleştirmeler açık ama hiç kendi yüklediğini görmedim acaba başka bi ayarımı var
Sen kendin açıp güncelleştirmeleri kontrol et. Ben format attığım zaman kendim hiç driver yüklemem Windows güncelleştirme yi açarım güncelleştirme yap derim kendisi yükler Windows 10 a geçtiğimden beri driverda sorun yaşamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı