AMD R7 240 sürücü önerisi

DDU'yu benim anlatmama gerek yok. Attığım rehberde anlatılmış detaylı bir şekilde zaten. Açıp okumalısın. Sırayla DDU kullana kullana eski sürücüleri dene.
Ha reis ben onu biliyorum ya yani kaldırıyorum ekran kartı ve ses kartını sonra yeniden başlatıyorum 3 tane denedim olmadı :(
Aşırı sıkıldım yapmaktan güvenli moda geç sil geri başlat ve kur çok sıkıcı bide bi türlü olmuyor asıl soru neden olmuyor yani en yeni sürüm inince düzelmesi gerekir mantığıken eski sürümü niye indiriyorumki eski sürümleride denyorum bi türlü olmadı ins olucak başka bi çözüm varsa lütfen yaz

Sadece ekran kartını seçip silmelisin R7 240 için. DDU'yu kendi yöntemlerinle kullanma, attığım rehbere göre kullan. Eski sürümleri deneye deneye yapacaksın artık, yapacak bir şey yok. Eğer her sürümde bu sorunu yaşıyorsan ayrı bir konu açabilirsin bununla ilgili.

Ses kartının sürücüsünü sildiğini söylüyorsun, ondan dolayı ses yok şu an. Anakartının modeli nedir?

Sadece ekran kartını seçip silmelisin R7 240 için. DDU'yu kendi yöntemlerinle kullanma, attığım rehbere göre kullan. Eski sürümleri deneye deneye yapacaksın artık, yapacak bir şey yok. Eğer her sürümde bu sorunu yaşıyorsan ayrı bir konu açabilirsin bununla ilgili.

Ses kartının sürücüsünü sildiğini söylüyorsun, ondan dolayı ses yok şu an. Anakartının modeli nedir?
Ses kartımı seçmemin sebebi wind 7 de ses gelirken wind 10 da gelmemesiydi karıştırıcıyı açtığımda geliyor gozukuyordu bu yuzden seçmiştim sildim onu sorun olurmu ANAKART MODELIMDE:To be filled by O.E.M yazıyor şimdi denedigim sürücüleri baştan sadece ekran kartını silerekmi yapayim

Ses sorunun için ayrı bir konu açabilir misin aygıt sürücüleri kısmına? Aygıt yöneticisinden o ses kartının donanım kimliğini de paylaşmayı unutma. Anakart modelini öğrenmek için de CPU-Z'yi indirip Mainboard kısmının ekran görüntüsünü atarsın.

Ses sorunun için ayrı bir konu açabilir misin aygıt sürücüleri kısmına? Aygıt yöneticisinden o ses kartının donanım kimliğini de paylaşmayı unutma. Anakart modelini öğrenmek için de CPU-Z'yi indirip Mainboard kısmının ekran görüntüsünü atarsın.
Tamamdır açacağım, sağ olasın.
Aga sürücüleri denedim oyun testi yapayım dedim 104 105 cpu :( sanırsam sürücü degilde pc yi temizlemem gerekiyor 7 yıldır kullanılmış pc zaten

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı