Amd r9 295x2 999 $

Hasan Kılıç

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bölümünde Okuyor
Newegg başta olmak üzere bir çok ABD internet üzerinden alışveriş mağazasında r9 295x2 1000 dolara satılmakta. Bu fiyat tek bir markaya ait değil. Örneğin; asus, msi, powercolor, sapphire gibi markalar. Bunun sebebi sizce nvidia Titan Z fiyatını 1800 dolar seviyesine düşürmeyi planladığı için oynadığı bir oyun olabilir mi? Ve bu fiyatlar ülkemize ne zaman yansır?

Örnek siteler:

SAPPHIRE 100360SR Radeon R9 295x2 8GB GDDR5 PCI Express 3.0 Video Card - Newegg.com

XFX Core Edition R9-295X-8QFA Radeon R9 295x2 8GB 1024 (512 x 2)-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 HDCP Ready CrossFireX Support Video Card - Newegg.com

Amazon.com: MSI AMD Radeon 8GB GDDR5 PCI Express 3.0 Graphics Card R9 295X2 8GD5: Computers & Accessories

@Hasan Kılıç , @Çağdaş Çağ
Şimdiye kadar ne kadar parti geldi bir bilseniz :D Yakın zamanda Türkiye'ye yansıyacağını sanmıyorum ben. Bizde böyle distribütör/satıcılar olduğu sürece Türkiye'de yine aynı fiyata satılır. Ki zaten Türkiye fiyatları Amerika'ya değil Avrupa'ya göre şekilleniyor o yüzden çok birşey beklememek lazım. Ama ben 28 gün kullanılmış R9 295X2'mi satıyorum 3.000-3.300 gibi bir fiyata. Daha toz bile konmadı üstüne kartın. İlgilenenler PM atabilir.

@Hasan Kılıç , @Çağdaş Çağ
Şimdiye kadar ne kadar parti geldi bir bilseniz :D Yakın zamanda Türkiye'ye yansıyacağını sanmıyorum ben. Bizde böyle distribütör/satıcılar olduğu sürece Türkiye'de yine aynı fiyata satılır. Ki zaten Türkiye fiyatları Amerika'ya değil Avrupa'ya göre şekilleniyor o yüzden çok birşey beklememek lazım. Ama ben 28 gün kullanılmış R9 295X2'mi satıyorum 3.000-3.300 gibi bir fiyata. Daha toz bile konmadı üstüne kartın. İlgilenenler PM atabilir.

Mesajınız için teşekkür ederim. Ancak ikinci el pek düşünmüyorum. Belirli bir bütçem var ve sizin istemiş olduğunuz fiyat bütçemin çoğunu kaplıyor ve bunlara ek olarak siz İstanbul'da değilsiniz :) 999 dolar üzerinden düşünerek belki bütçeme bu kart olabilir diye düşündüm ancak olacak gibi görünmüyor.

Stoklarla ilgili başka fikir ve bilgileri olanlar varsa lütfen yazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı