AMD R9 390X GTA 5 Performans Testi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

GTA 5 performans testimizde ASUS STRIX R9 390X DirectCU III OC Edition ekran kartının bize yeni GTA’da sunduğu performansı test ediyoruz… R9 390X ile ile GTA 5 performansına bakarken önce sisteme göre otomatik olarak gelen varsayılan ayarlar ile Benchmark yapıyoruz. Ardından oyun içi testlerde ayarları daha da yükseltiyor, AMD’nin R9 serisinin tepesine yerleşen R9 390X’in

AMD R9 390X GTA 5 Performans Testi Technopat

1528890.gif

Daha fazlası...

Ali abi nasıl soru soracağımı bulamadım buradan sorayım ben Windows 8.1 e geçmek istiyorum USB ye nasıl yazıcam bi video varmı abi

Ali abi nasıl soru soracağımı bulamadım buradan sorayım ben Windows 8.1 e geçmek istiyorum USB ye nasıl yazıcam bi video varmı abi
Google'ye yazmak çok mu zor ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google'ye yazmak çok mu zor ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki yeni üye olmuş çok bilgisi olmayan birine daha insancıl, sakin, ezici olmadan yazmak çok mu zor ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı