Amd R9 M200x Devre dışı Sorunu

Yiğido Sarı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim 2 tane ekran kartım var.
1. Intel HD 4600
2. Amd R9 M200x Series

Arkadaşlar bildiğiniz gibi AMD yeni yazılımlarla AMD radeon crimson edition ı çıkardı. Radeon Ayarları > Sisteme geldiğimde şu yazıyor.
Donanım : R9 m200x series (devre dışı). Galiba sadece inteli kullanıyor.
Görüntü bağdaştırıcıya girdiğimde intel gözüküyor. Daha önce böyle bir sorunum yoktu. Csde 200-250 fps alırken 50-60 almaya başladım. Çözümü nedir? Tekrar nasıl etkinleştirebilirim ?

Aygıt Yöneticisi> AMD sağ tık yaptığımda Devre dışı bırak yazısı var . Orada etkin gözüküyor. Inteli devre dışı bıraktığımda Amd hata veriyor. Ayarları açmıyor

Aygıt yöneticisi nden donanımı güncelle dedim aradı ve buldu normalde driver yüklerken tamamlanmadı seklinde bir yazi cikiyirdu ama bu sefer kurulum basarili dedi ama sonuç yine aynı bir de siz deneyebilir misiniz ayni islemi yapmayi 2. Karti devre dışı bırakmıştım ben bu arada

Benim de sistemim seninkisiyle aynı ve düşük FPS sorunu yaşıyorum detaylı olarak çözümünü anlatabilir misin veya anlatan bir video varsa linkini atabilir misin?
Benim de sistemim seninkisiyle aynı ve düşük FPS sorunu yaşıyorum detaylı olarak çözümünü anlatabilir misin veya anlatan bir video varsa linkini atabilir misin?

Sonradan fark ettim adam 4 yıl önce yazmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı