AMD Radeon 23.7.2 sürücüsü hataları

Driverla alakalı mıdır tam emin değilim ama bu sürüme güncelledikten sonra Facebook ve Twitter'da sayfayı kaydırırken takılma ve duraklama yaşamaya başladım. Başına aynı şey gelen varsa eski sürüme döneceğim

AMD geçtiğimiz günlerde 23.7.2 sürücüsünü yayınladı ve beraberinde sorunları da getirdi.
Özellikle APU sistemleri etkileyen sorun ekran kartının kendi kendine çıkarılıp takılmasına ve büyük optimizasyon sorunlarını ortaya çıkardı.
Bende bunu APU sistemimde denediğimde benzer sorunlar yaşadım ve 23.7.1'e geri döndüğümde sorunların gittiğini fark ettim. Bu sorunu saygıdeğer Technopat severlere aktarmak, yazmak istedim. Sizde de aynı sorunlar oldu mu?

Merhaba ben MSI Alpha 15 marka ve modelli bir notebook kullanıyorum. Ekran kartım AMD Radeon RX 6600M ve AMD Radeon Graphics diye 2 kart var.
AMD 23.7.2 WHQL sürücüsünü yüklemeye çalışınca yüklemeye geçen ekranda yükle düğmesine tıklanmıyor ve dolasıyla yüklenmiyor.

Merhaba,
Ben de MSI Alpha 15 marka ve modelli bir laptop kullanmaktayım
Sistemimde 2 adet ekran kartı vardır. Bunlar:
Amd Radeon RX 6600M ve Amd Radeon graphics...
Amd Radeon software 23.7.2 whql sürücüsünü kurmak istediğimde 'yükle' düğmesine tıklanmıyor ve sürücü yüklemeye geçmiyor.

Son düzenleme:
Durum ne şu an. Oyunlardaki FPS düşmeleri devam ediyor mu? Bende yüklemeyi düşünüyorum güncellemeyi ama tereddütdeyim.

Geri
Yukarı