AMD Radeon 5 driver güncellemesi sonrası laptop kasıyor

Umutwqğepq

Centipat
Daha fazla  
Selam. Yaklaşık 1-2 hafta önce AMD'nin kendi sitesinden Radeon 5 için driver güncellmesi yapmıştım ondan sonra sürekli bir kasma sorunu falan ortaya çıktı. İlk başlarda pek ciddiye almasam da artık canıma tak etti. Bu sorunu nasıl çözeceğimi anlatabilecek var mı? Bilgisayarla pek aram yok. Şimdiden teşekkür ederim.
Bilgisayarım dizüstü bilgisayar, konuyu açarken masaüstü olarak gözükmüş o yüzden yazayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yönetici üzerinden güncellediğin driveri geri al sorun çözülür.

Güncellemeyi kaldırın. Daha stabil olduğunda tekrar yüklersiniz.

Hocam konudan bağımsız laptop soğutucu bilginiz varsa açtığım konuya bir bakar mısınız :D cevap çok gelmiyor.

Tamadır hemen bakıyorum kendi kullandığım model var.

Güncellemeyi kaldırın. Daha stabil olduğunda tekrar yüklersiniz.

Hocam konudan bağımsız laptop soğutucu bilginiz varsa açtığım konuya bir bakar mısınız :D cevap çok gelmiyor.

Konunun linkini atar mısınız bulamadım ama.

Aygıt yönetici üzerinden güncellediğin driveri geri al sorun çözülülür.
Hocsm burdan hangisine tıklamalıyım
Ekran Görüntüsü (20).png

İşlemcilere tıkladığımda 4 tane Radeon 5 Graphics yazıyor 3 ünü mü silmeliyim

Sen neyi günceledin chipsetmi ekran kartımı.

Aygıt Yöneticisi görüntü bağdağtırıcısı kısmından ekran kartının üzerine sağ tıklayın sürücü kısmından sürücüyü geri al deyin sürücü bir eski sürüme geçer.

Aygıt Yöneticisi görüntü bağdağtırıcısı kısmından ekran kartının üzerine sağ tıklayın sürücü kısmından sürücüyü geri al deyin sürücü bir eski sürüme geçer.
ALLAH RAZI OLSUN VALLAHİ BİLLAHİ DÜN GECE FORMAT ATTIM PCYE O YÜZDEN GEÇ YAZDIM HER ŞEY GİTTİ SENİN SAYENDE DÜZELDİ ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN

Geri
Yukarı