AMD Radeon 520 Ekran Kartının AMD R5 M330 Olarak Gözükmesi

HumaN6161

Centipat
Öncelikle merhabalar yeni aldığım hp model laptopumun ekran kartı driverını indirdim ve indirdikten sonra ekran kartının sürümü değişti. AMD Radeon 520 Ekran Kartının AMD R5 M330 olarak gözükmeye başladı. Sorun olur mu? Herhangi bir performans etkiler mi? Ben diğer konularda baktığımda isim olarak değişmiştir performans olarak değişmemiştir diye duymuştum. Bu doğru mudur ya da yapabileceğim herhangi birşey var mı?

Öncelikle merhabalar yeni aldığım hp model laptopumun ekran kartı driverını indirdim ve indirdikten sonra ekran kartının sürümü değişti. AMD Radeon 520 Ekran Kartının AMD R5 M330 olarak gözükmeye başladı. Sorun olur mu? Herhangi bir performans etkiler mi? Ben diğer konularda baktığımda isim olarak değişmiştir performans olarak değişmemiştir diye duymuştum. Bu doğru mudur ya da yapabileceğim herhangi birşey var mı?
Güncellemeden sonra belki adı değişmiş olabilir. İkisinin de güçleri yakın birbirine. R5 M330 DX12 destekliyor.

ASUS R5 230 silent kart GPU-Z da ''hd 7400'' olarak gözüküyor.AMD elde kalan grafik işlemcilerini farklı isimlendirerek satışa sunmuş.Sizinkide öyle olabilir.

Herkese tekrardan teşekkür ederim.
Peki birşey daha sorabilir miyim aklıma takıldı. Ben ekran kartının driverını silip yeniden kurucak olsam radeon 520 olarak mı kurmam lazım r5 m330 olarak mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı