AMD Radeon 530 Ekran Kartının Sürücüleri Nasıl Yüklenir?

Talamataka

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartı
AMD Radeon 530
Resimdeki gibi durum: Bekleyen indirme yazıyor ve indire basıyorum. Ama indire basınca hiçbir şey olmuyor güncelleyemiyorum. Diğer resimde ise aygıt yöneticisinde ekran kartım AMD Radeon 530 ekran kartım formattan sonra yanında ünlem işareti vardı ve bilgisayarda oyunlarda performans düşüklüğü hissediyorum. Sanırım kullanamıyorum ekran kartını. Sürücüleri güncelleştir dedim otomatik olarak çalışmıyor. Büyük ihtimalle bu Windows Update'deki AMD genel güncellemesi ile ilgili bu sorun. Ama bunu da indiremiyorum. Sorun gidericisini denedim sorun algılamadı. Ağ sorun gidericisi de aynı şekilde sorun algılamadı. Windows Defender'ı kapatıp yapmaya çalıştım olmadı. O ünlem nasıl kalkar? Bu güncellemeyi niye yapamıyorum? Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam bu çalışmıyor amd 530 için. Bu driver ile güncelleyemiyorsunuz amd 530 u. Hatta bunun için supporta yazdım açıkladılar eski kart olduğu için kaldırdık tarzı bir şey demişlerdi. Açtığım konuyu okur musun? Technopat moderatörleri başlıkları değiştiriyor çünkü. Konunun başlığını ben yazmadım konunun açıklamasını oku.

Yeni konular

Geri
Yukarı