Çözüldü AMD Radeon HD ekran kartının sürücüsü nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GTX 1070

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
DxDiag da HD 3000 series yazıyordu sonra 3400 series oldu ve tam adını bulamıyorum. Kartın üstünde yazmıyor ve kutusu da yok. Biraz deneme yaptım ve yine bulamadım. Sonrasında mavi ekran hataları almaya başladım önceden yoktu. Otomatik sürücü bulma uygulaması var mı AMD'nin? Ekran kartımın sürücüsünü nasıl bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi bu rehber ile şu an kurulu olan sürücüleri silin, aşağıda listelenen grafik birimi kalmayıncaya kadar seçip silin. Ardından da sizin kart HD 34xx serisi ise HD 34xx serisinden herhangi bir kartı seçip onun sürücüsünü indirebilirsiniz.

Sürücü için linkler atılmış. Ek olarak ise Windows 10 kullanıyorsanız maalesef sürücüsü yok. Konuya bakarak kurabilirsiniz.

Sürücü için linkler atılmış. Ek olarak ise Windows 10 kullanıyorsanız maalesef sürücüsü yok. Konuya bakarak kurabilirsiniz.

Windows 8 benimki teşekkürler.

Önce DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi bu rehber ile şu an kurulu olan sürücüleri silin, aşağıda listelenen grafik birimi kalmayıncaya kadar seçip silin. Ardından da sizin kart HD 34xx serisi ise HD 34xx serisinden herhangi bir kartı seçip onun sürücüsünü indirebilirsiniz.

Tamamdır teşekkür ediyorum.

Download Now kısmına tıklarsanız otomatik sürücüyü indirir hocam.

Teşekkürler önceki sürücüleri silip kuracağım.

Download Now kısmına tıklarsanız otomatik sürücüyü indirir hocam.

Teşekkürler önceki sürücüleri silip kuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı