AMD Radeon 530 nasıl?

Kaan gerçekten bu FPS değerlerini nasıl aldığını anlayamadım kısaca açıklarsan çok iyi olur çünkü CS:GO oyununda 60 FPS üzerine çıkamıyorum düşük ayarlarda.

Sanırım sende v-Sync açık ya da RAM'in düşük.
Ben yalanım yok 150 FPS alıyorum sabit değil tabii ki de. Ama 100'ün hiç altına düştüğünü görmedim.

Selamlar benim laptopumda da Radeon 530 mevcut fakat senin kadar iyi FPS değerleri alamıyorum RAM'ım 4 GB bu yüzden olabilir mi acaba?

Ekran kartı 2020 güncel driverini yükle + ram yüzünden olabilir ben bir sistem aldım lenovo s145 A9 9425 radeon 530 gddr5 var 8gb ddr4 var 256 da ssd.

birde bana ulaşabilirsen sana yardımcı olurum instagram: @Ghost3xperience
Selamlar benim laptopumda da Radeon 530 mevcut fakat senin kadar iyi FPS değerleri alamıyorum RAM'ım 4 GB bu yüzden olabilir mi acaba?

vasat kart diye adlandırılır ancak o eski sürümleri için geçerli şu an amd devrim attı kendine her cihazını güncelliyor herşeyi güncellemeni öneririm şu an amd sistemler tutuluyor

Kaan gerçekten bu FPS değerlerini nasıl aldığını anlayamadım kısaca açıklarsan çok iyi olur çünkü CS:GO oyununda 60 FPS üzerine çıkamıyorum düşük ayarlarda.

AMD Radeon 530 KULLANMIYORSUNDUR VARDIR AMA KULLANMIYORSUNDUR BAŞKA EKRAN KARTIN VARSA O KADARDA KÖTÜ BİR EKRAN KARTI DEĞİL ASLINDA BU EKRAN KARTI HER TÜRLÜ OYUNU OYNAYABİLİRSİN 2020 OYUNLARINI Low 30 FPS OYNARSIN RAHAT OL HERKES AŞAĞILIYOR KÖTÜ AMA YAPACAK BİR şey YOK bende de BU VAR MUTLUYUM ÇÜNKÜ BU DA BİR şey HOR GÖRME BU KADAR ARAŞTIRMA YAP AMD Radeon 530 2020 GAMEPLAY DE FPS'leri̇ GÖRÜRSÜN AMA O GÖSTERİLEN FPS'leri̇ ALMIYORSAN BAŞKA BİR EKRAN KARTI İLE OYUNLARA GİRİYORSUNDUR ONUDA İNTERNETTEN ARAŞTIRARAK DÜZELTEBİLRİSİN
AMD Radeon 530 KULLANMIYORSUNDUR VARDIR AMA KULLANMIYORSUNDUR BAŞKA EKRAN KARTIN VARSA O KADARDA KÖTÜ BİR EKRAN KARTI DEĞİL ASLINDA BU EKRAN KARTI HER TÜRLÜ OYUNU OYNAYABİLİRSİN 2020 OYUNLARINI Low 30 FPS OYNARSIN RAHAT OL HERKES AŞAĞILIYOR KÖTÜ AMA YAPACAK BİR şey YOK bende de BU VAR MUTLUYUM ÇÜNKÜ BU DA BİR şey HOR GÖRME BU KADAR ARAŞTIRMA YAP AMD Radeon 530 2020 GAMEPLAY DE FPS'leri̇ GÖRÜRSÜN AMA O GÖSTERİLEN FPS'leri̇ ALMIYORSAN BAŞKA BİR EKRAN KARTI İLE OYUNLARA GİRİYORSUNDUR ONUDA İNTERNETTEN ARAŞTIRARAK DÜZELTEBİLRİSİN
Capslock açık kalmış kusura bakma üzgünümde kartımdan dolayı az ama mutluyum kararsızım :(
Capslock açık kalmış kusura bakma üzgünümde kartımdan dolayı az ama mutluyum kararsızım :(

1080p, düşük grafik ayarlarındaki FPS değerleri:
GTA IV 25-30
GTA V 30-35
CS:GO 35-40
Race room Experience 20-25
Black Squad 35-40
Euro Truck Simulator 2 35-40
War Thunder 25-30
H1Z1 20-25
World of Tanks 25-30

Tavsiye etmem. NVIDIA'nın 940MX kartı daha iyidir.

Aga gömdünüz de gömdünüz hee ETS 2 oynayıcısıyım aynı kart var 70 80 FPS'den düşmüyor csgodada 120 alıyordu fakat artık bitti CS:GO

Yeni konular

Geri
Yukarı