AMD Radeon 5500XT sistemde CS:GO tam ekran yapınca donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

MehmetFeyziSnmzz

Hectopat
Öncelikle merhabalar. :) CS:GO'da 4:3 ayarında oynamak için biliyorsunuz ki görüntü modunu tam ekran yapmak gerekiyor. Tam ekran yapınca ise aynı ekranı fotoğraf çekmiş gibi donup kalıyor. 16:9da oynayabiliyorum sadece yani şu anki sıkıntım oyunu tam ekran moduna alamamam. Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Ekran kartım AMD Radeon 5500XT 8 GB eğer AMD ayarlarını bilen varsa Discord'dan yardım alırım :(

AMD Radeon Software'a gel, sağ üstten ayarlar simgesine tıkla ve üst taraftaki "Ekran" bölümüne gel, şu ayarları yap:
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
AMD Radeon Software'a gel, sağ üstten ayarlar simgesine tıkla ve üst taraftaki "Ekran" bölümüne gel, şu ayarları yap:
Eki Görüntüle 832318
Öyle zaten. Bu ayarlar siyah bar sorunu için. Ben daha tam ekran yapamıyorum ki siyah bar sorunum olsun :( sıkıntı orda
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum. Arkadaşlar hiçbirşey yapmadım direk csgo dan vazgeçtim. 1 ay oynamadım. 1 ay sonunda bir arkadaşım oyayalım dedi girdim. ümitsizce öylesine deniyeyim dedim ve tam ekran yapabildim. hiç bir driver güncellemesi yapmadım sadece oyunu acmadım. değişiklik olarak çözüm icin birşey yapmadım kendi kendine oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı