AMD Radeon 6850 Battlefield 4'ü kaldırır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
2 yıl öncesinden bilgisayar toplatmıştık. XFX AMD Radeon 6850, i5 2400, 8 GB RAM, 1 TB HDD özellikte. Battlefield 3’ü sorunsuz yüksek ayarda akıcı oynuyorum. Ultra’da ise biraz FPS düşmesi yaşıyorum. Battlefield 4' ü almayı düşünüyorum. Sence bilgisayarım kaldırır mı?

HD 6850 rahatlıkla kaldıracaktır. Oyunu en az orta ayarlarda akıcı bir biçimde oynayabilmen gerek. Bu arada Battlefield 4’ün Windows 10 64 Bit önerdiğini de belirteyim.

Son düzenleme:
Ben GT9600'ı O.C. yaparak Battlefield 3'ü lowda akıcı biçimde oynuyorum. Siz elinizdeki kartla orta ayarlarda kasmalar olmadan oynayabilirsiniz. Ayrıca benim ekran kartım 5 yıl boyunca hunharca kullanıldı kasanın içine bakmaya korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 6850 var. BF4 de Medium ayarlarda sorunsuzca oynuyorum.

Sorunsuz oynanıyor evet Hd 6850 bu oyunda sorun yaşatmıyor..

Hortlamada yeni bir çağ açtınız hocam cevaplayacak başka konu mu yoktu ? :LOL:

İşin hortlamayla pörtlemeyle ilgisi yok :) Bu konu hakkında bilgi almak isteyen kişiler olacaktır ve mutlaka yorumları dikkate alıp ona göre bilgi edinecekler.Bence +1 olumlu yorum daha sonradan okuyanların faydasına olacaktır...

Tabiki de faydası olacaktır ama yıl olmuş 2015 bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler yeni bir konu açabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı