AMD Radeon Adrenalin sürücü güncelleme

lordcrvshed

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ryzen 5 3500U ve 540X ekran kartı olan bir dizüstü bilgisayarım var. Radeon Adrenalin yazılımı üzerinden sürücü güncellemelerini yapabiliyordum. Fakat birkaç aydır yazılım üzerinden herhangi bir güncelleme gelmiyor ve sürücü güncelleme kısmı program üzerinde yok. Önceden vardı ama şu an o kısmı bulamıyorum. Aynı programı kullananlar var ise güncellemeleri nereden yapıyorlarsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bakın burda.
1635532452915.png

Tercih edilen yazılım sürümü önerilen+isteğe bağlı olarak seçilmelidir. Yoksa güncelleme bulmuyor.
Nasıl bulmuyor hocam üstte foto attım ya işte. Ayrıca isteğe bağlı+ önerilen yapmak yanlış bir şey. Öyle yapınca stabil olmayan bir sürüm indirme ihtimaliniz var. Sadece önerilen yapınca ise yalnıza WHQL sürücüleri kurmanıza olanak veriyor. Ki bu de iyi bir şey çünkü sertifikalı sürüm indirmiş oluyorsunuz.

Nasıl bulmuyor hocam üstte foto attım ya işte. Ayrıca isteğe bağlı+ önerilen yapmak yanlış bir şey. Öyle yapınca stabil olmayan bir sürüm indirme ihtimaliniz var. Sadece önerilen yapınca ise yalnıza WHQL sürücüleri kurmanıza olanak veriyor. Ki bu de iyi bir şey çünkü sertifikalı sürüm indirmiş oluyorsunuz.
Benimkinde öyleydi sadece önerilen yaptığımda yeni sürüm geldiğinde güncelleştirmeleri kontrol et dediğimde güncel diyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı