AMD Radeon Adrenalin 20.8.2 sürücüsü yayınlandı

Doğru diyor, benim ve birkaç kişinin de Windows'u çöktü, ben bunu yeni Windows sürümüne uyum sağlayamamasına bağlıyorum. Taparcasına marka savunanlar sende olduysa herkeste olacak diye bir şey yok diye tapmaya devam ediyorlar. Bizler en azından gömünce iyi gömüyoruz övünce de hakkını veriyoruz.

Ne demek olduğunu ben de biliyorum. Bana göre WHQL olmasının bir anlamı yok yine sorunlu yine.
Sorun bende de olabilir, ben Windows Insider kullanıyorum ve şuan Windows sürümüm 20H2. Sorun buradan da kaynaklı olabilir, ama resmi olarak tam sürümünde çıkış yaptığında 20H2 ortalık kızışabilir.

Sorun bende de olabilir, ben Windows Insider kullanıyorum ve şuan Windows sürümüm 20H2. Sorun buradan da kaynaklı olabilir, ama resmi olarak tam sürümünde çıkış yaptığında 20H2 ortalık kızışabilir.

Sorun Windows olsun olmasın hangi kart sürücüsünün daha önce Windows'un boot verisine zarar verdiği görülmüş? Sürücü güncellerken kart patlayacak mı diye tırsmaya başladım artık.

DDU ile silip yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca bunun için yeni bir konu açarsanız daha iyi olur.

Bahsettiğim dün mavi ekran hatası alan dostumuz gelmiş bile buraya:D

Korktum. Şaka bir yana geri vazgeçtim.
Ne olacaksa olsun kuruyorum ulan. :D
DDU ile silip yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca bunun için yeni bir konu açarsanız daha iyi olur.

Bahsettiğim dün mavi ekran hatası alan dostumuz gelmiş bile buraya:D

Hocam kurdum sorunsuz çalışıyor. AMD en büyük! :D

Son düzenleme:
Bilenler beni aydınlatabilir, 20.4.2 sürücüsünü geçen ay kurduğumda siyah ekran alıyordum. 1 ay sonra Windows güncellemelerini tamamladıktan sonra şu an bir problem yok gibi gözüküyor. Bilgisayardaki yazılımlar ve güncellemeler de bu problemi tetikliyor olabilir mi?

Geri
Yukarı