AMD Radeon ayarları açılmıyor

Bu her amd kullanıcısını kanser eden problem.
Aynı sorunu yaşıyordum DDU ile silip eski sürümlerden birini yükledim daha sonra içerisinden güncelleme yaptım. Bu şekilde çözülmüştü benimki.

Windows güvenli moda geçip bu program ile eski sürücüyü silip ekran kartınızın desteklediği en son whql onaylı sürücüyü yükleyin.

Hocam eski bir kart kullanıyorsanız artık sürücü desteği kesildiğinden dolayı olabilir. Eğer güncel bir kart ise farklı sürüm sürücü indirip denemeni tavsiye ederim. Ben de daha yeni R7 250 aldım ve gizli simgeler kutusunda gözükmese bile arkada açık olduğu için masaüstüne sağ tık atıp Radeon Ayarları'na erişebiliyorum. Bir de Windows'un güncel mi? Daha dün güncelleme gelmişti, indirip kurmanı tavsiye ederim.

Eğer laptop ise ve AMD Driver'ini laptopun kendi sitesinden yüklediyseniz açılmayabilir. AMD'nin kendi sitesinden indirmeyi deneyin.

Zaten öyle yapmıştım.
Ayarlar açılmıyor dediğiniz sağ tıklayıp açmıyorsa görev yöneticisinden kapatıp tekrar sağ tıklayıp açınca sorun düzeliyor bende.

Maalesef olmadı.
Windows güvenli moda geçip bu program ile eski sürücüyü silip ekran kartınızın desteklediği en son WHQL onaylı sürücüyü yükleyin.

Denedim fakat olmadı.

Geri
Yukarı