AMD Radeon ayarları nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan Ryoes
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 128

Ryoes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS Dual RX6600 ekran kartına sahibim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Sizden isteğim en düşük gecikme ve en iyi görüntü kalitesi için ayarlarım nasıl olmalı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, ASUS Dual RX6600 ekran kartına sahibim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum. Sizden isteğim en düşük gecikme ve en iyi görüntü kalitesi için ayarlarım nasıl olmalı. Yardımcı olursanız sevinirim.
1711814372851.png

Hocam en iyi görüntü kalitesine ulaşmak için kullandığımız ayarlar gecikmeye sebep olur aşırı yüksek bir sistem olmadığı takdirde. Benim bildiğim kadarıyla e-spor ile ilgilenenler FPS oyunlarında ayarları düşürüyor.

Hocam en iyi görüntü kalitesine ulaşmak için kullandığımız ayarlar gecikmeye sebep olur aşırı yüksek bir sistem olmadığı takdirde. Benim bildiğim kadarıyla e-spor ile ilgilenenler FPS oyunlarında ayarları düşürüyor.

En iyi görüntü kalitesi derken hani oyunum çamura dönmesin anlamında ekran kartı kötü değil ya o yüzden öyle söyledim.

Teşekkür ederim diğer bölümler için de var mı? Ekran kartları bölümü için.

En iyi görüntü kalitesi derken hani oyunum çamura dönmesin anlamında ekran kartı kötü değil ya o yüzden öyle söyledim.

Teşekkür ederim diğer bölümler için de var mı? Ekran kartları bölümü için.

Yok hocam ben oyundan oyuna farklı ayarlar kullanıyorum.

Onu hız aşırtmaya almıştım Last of Us oyununda PSU mu yakmıştım :D

Ya benim ayar arama sebebim oyunlarda ekran yırtılmaları yaşanabiliyor sinir bozucu bir durum 165 Hz var FPS 165 üstünde. Geçmiş olsun :D

Bir de AMD NVIDIA gibi değil bildiğim kadarıyla ufak tefek oynamalar yapman gerekiyormuş. Bende çok anlamam AMD'den NVIDIA kullandım uzun bir süre.

Herkes oynamalar yapman lazım diyor ama ne yapacağımızı söyleyen yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı