AMD Radeon ayarları nasıl olmalı?

Married Man

Decapat
En sağlıklı AMD Radeon ayarları nasıl olmalı sizce? Tecrübeli olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@@Married Man
Bunun Radeon ayarlarla bir ilgisi yok. Yüklü ekran kartı sürücü varsa DDU ile kaldırın ve yeniden indirip kurun.

Yüklü ekran kartı derken intelin onboard ekran kartı birde harici amd radeon 530 ekran kartı mevcut bilgisayarda hocam
Birde doğru sürücü derken amdnin sitesinde baktığımda ordada 530 driver diye birşey yok otomatik algılama olan programını indirip ordan yükledim

@@Married Man
  • Monitörünüzün kablosu ekran kartına mı takılı? Değilse takın.
  • İşletim sistemi olarak Windows 10 son sürüm kullanın
  • Buradan sürünüzü indirin
  • DDU ile eski ekran kartı sürücülerini kaldırın
  • İndirdiğiniz ekran kartı sürücüsünü kurun
Okumak istemiyorsanız DDU nedir ve nasıl kullanılır rehberi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 güvenli moda nasıl alınır rehberi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunları yaptığınızda görev yöneticisi bölümünden "Görüntü Bağdaştırıcıları" sekmesine tıkladığınız zaman ekran kartı modelinizi görmeniz gerekiyor. Eğer sorununuz çözülmezse "Harici Ekran Kartını Devreye Sokma" gibi başlıklı yeni konu açınız.

@@Married Man
  • Monitörünüzün kablosu ekran kartına mı takılı? Değilse takın.
  • İşletim sistemi olarak Windows 10 son sürüm kullanın
  • Buradan sürünüzü indirin
  • DDU ile eski ekran kartı sürücülerini kaldırın
  • İndirdiğiniz ekran kartı sürücüsünü kurun
Okumak istemiyorsanız DDU nedir ve nasıl kullanılır rehberi:

Windows 10 güvenli moda nasıl alınır rehberi:

Bunları yaptığınızda görev yöneticisi bölümünden "Görüntü Bağdaştırıcıları" sekmesine tıkladığınız zaman ekran kartı modelinizi görmeniz gerekiyor. Eğer sorununuz çözülmezse "Harici Ekran Kartını Devreye Sokma" gibi başlıklı yeni konu açınız.
Monitör derken laptop kullanıyorum ben , dediklerinizi deneyip durumu buradan aktarcam.
Sonuç olarak dahada kötü yaptı desem yeridir harfine kadar uyguladım ama hala durum aynı...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı