AMD Radeon HD 4300/4500 ekran kartında MSI Afterburner kullanılır mı?

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar AMD Radeon 4300/4500 series ekran kartım var. Oyun oynarken değerlere bakmak için kullanacağım. Ekran kartım MSI değil diye sorun olur mu? Bu ekran kartı ile MSI Afterburner'ı kullanabilir miyim?

Benim 3 GB RAM'im var. Oyun zaten 1.5 GB RAM yiyor. Eğer işletim sistemi 1 GB RAM yese geriye RAM kalmıyor ki zaten :(

Onu Windows optimize ediyor, sizin hesaplamanıza ve yetmiyor deyip kullanmamazlık yapmanıza gerek yok hocam 👍👍

AMD Radeon Adrenalin zaten kurulu olması lazım sisteminizde, onu kullanabilirsiniz demek istiyorum.

Adrenalin kuramaz, büyük ihtimalle Catalyst sürücüsü kuruludur ki o bile en son sürücüdür HD4300 - 4500 için.

MSI After hemen hemen her kartta çalıştırılabilirsiniz, isterseniz AMD kendi Softwaredan da bakabilirsiniz oyun ekranından Alt+R yaparak.
HD 4000 serisi o kadar eski ki o olay desteklenmiyor, en son güncellemesini 2013 yılında aldı ve Catalyst var sadece.
200-250 MB RAM yiyor sadece.
Fazla dediniz, görev yöneticisinden baktığımda MSIAfterburner.exe 1,8 MB, RTSS.exe (Değerleri görmenizi sağlayan hizmet.) 584 KB ve RTSSHooksLoader64.exe 212 KB kullanıyordu.

Hocalarım ben şimdi kurdum fakat değerlere nasıl bakacağım. Mesela oyundayken sıcaklık değerleri ve FPS'e nasıl bakacağım?
1632239732351.png

@Yiğitt35
@Alfa Prime

Yeni konular

Geri
Yukarı