AMD Radeon HD 4600 Oyun Performansı

İşletim sistemi
Windows 10

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İşlemci: AMD A4-5000 APU HD CPU4 1.50 GHz.
RAM: 12 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 4600 1 GB.

Aklınızdan ne geçen oyun varsa yazın.

Aslında sisteminin gideri var fakat ekran kartın kötü onun yerine GT 1030 gibi ekran kartı alabilirsin o ekran kartı ile CS:GO, Paladins, Far Cry3, gibi oyunları oynabilirsin.

HD4650 olarak tahmin ediyorum. Son olarak DX10 destekliyor zaten. DX10 destekleyen çoğu oyunu 30FPS üstü açacaktır. Yaklaşık 30-40 arası.

Benim ilk bilgisayarımda HD 6350 var, diğer sistemimin parçaları eksik olduğu için şimdilik bunu kullanıyorum, 4-5 sene once Wolfteam, Metin2, dona dona GTA5 oynuyordum. 2 sene önce CS:GO da 15 fps alıyordum. Artık kaba bir hesap yaparsın.

Benim ilk bilgisayarımda HD 6350 var, diğer sistemimin parçaları eksik olduğu için şimdilik bunu kullanıyorum, 4-5 sene once Wolfteam, Metin2, dona dona GTA 5 oynuyordum. 2 sene önce CS:GO'da 15 FPS alıyordum. Artık kaba bir hesap yaparsın.

Dostum bende de HD 4650 vardı işlemci Intel Core 2Duo CS:GO'da en düşük ayarlarda 50-70FPS arası oynatıyordu bu arkadaş çok rahat oyununu oynar.

Dostum bende de HD 4650 vardı işlemci Intel Core 2Duo CS:GO'da en düşük ayarlarda 50-70FPS arası oynatıyordu bu arkadaş çok rahat oyununu oynar.
Herhalde 4650 daha yüksek bir ekran kartı tam olarak bilmiyorum. G840 işlemci ve HD 6350, 6GB RAM 15-20 fps almıştım 2 sene önce tabi.

Aslında sisteminin gideri var fakat ekran kartın kötü onun yerine GT 1030 gibi ekran kartı alabilirsin o ekran kartı ile CS:GO, Paladins, Far Cry3, gibi oyunları oynabilirsin.

Sistemin gideri var dedin onu anlamadım ama gerçekten Far Cry 3 kaldırır mı PC mi 3.0 GHz istiyor ama?

Bu arada hardiskim SSD onu yazmayı unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı