AMD Radeon HD 6570 ekran kartı iyi mi?

06antony

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F/ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB/ASUS PRİME H610M-K/GSKİLL 2X8GB 3200MHZ/GoodRam 512GB PX500 M.2 NVMe SSD/1TB Seagate HDD/Rampage REACTION 600W 80 Plus/Gamebooster 144HZ 1Ms GB2461CF
Başlıkta belirttiğim ekran kartı iyi mi sizce?

Şuan masaüstü sistemimde Powercolor HD 5670 model ekran kartı takılı, GTA V i 1600x900 çözünürlükte düşük ayarlarda akıcı şekilde oynatabiliyor, 8GB Ram ve SSD takılı sistemimde, görüntü olarak çevrede çok fazla detay kaybı yok bakıldığında göze gayet iyi geliyor yalnız her oyunda bu akıcılık yok çünkü GTA V'in grafik motoru gerçekten iyi yapılmış, son çıkan güncel oyunları HD 6570 ile kesinlikle oynayamazsın.

Ben kendim almayacaktım zaten bir arkadaşım demişti de bende bir sorayım dedim teşekkür ederim.

2014 öncesi oyunları rahatlıkla oynarsın. Fakat üstü için yetersiz kalıcaktır. CSGO oynanacaksa fps düşmeleri oluyor tavsiye etmem.

Şu an masaüstü sistemimde PowerColor HD 5670 model ekran kartı takılı, GTA V'i 1600x900 çözünürlükte düşük ayarlarda akıcı şekilde oynatabiliyor, 8 GB RAM ve SSD takılı sistemimde, görüntü olarak çevrede çok fazla detay kaybı yok bakıldığında göze gayet iyi geliyor yalnız her oyunda bu akıcılık yok çünkü GTA V'in grafik motoru gerçekten iyi yapılmış, son çıkan güncel oyunları HD 6570 ile kesinlikle oynayamazsın.

İşlemciniz nedir acaba :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı