AMD Radeon HD 6670 ekran kartı

Bende overclock yapmayı denemiştim Ryse Son of Rome için ama ekran neredeyse kararacaktı oyunu açtığımda sonradan normale döndürdüm düzeldi 3-5 fps için kartı yakmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Bf4 ü kaç fps de oynadınız acaba ultrada?

Yeni olarak Bf4' ü oynadım. Ama COD Ghost 2' de yetmedi malesef, hatta hiç oynamadım oyunu sildim.

Dead Rising 20 25 fps'lerde oynayabiliyorum, ama bu da beni tatmin etmedi. :)
Bf4 de o kartla Ultra oynamanız imkansız AA ayarı nedir? Çözünürlük? FPS? Ve varsa resim atar mısınız?

Öncelikle resim yok, frekansları yükselttim.

Şuan oyun yüklü değil sistemimde 1080p de, 15-20-25 fps oynayabildim. Sahneye göre düşüşler oluyordu tabiki

Ama ultrada iken inanın oyun daha çok işkenceye dönüşüyor. :)

Öncelikle resim yok, frekansları yükselttim.

Şuan oyun yüklü değil sistemimde 1080p de, 15-20-25 fps oynayabildim. Sahneye göre düşüşler oluyordu tabiki

Ama ultrada iken inanın oyun daha çok işkenceye dönüşüyor. :)
Katılıyorum. Bende mediumda 35 fps civarında oynadım çok kötü değildi fakat şöyle bir sorum var, r9 270 ve r9 270x directCU ıı Top modellerine baktım aralarında sadece 75 mhz bir fark var gpu da ve fiyat olarakta 100 tl kadar oynuyor bu büyük bir fark yaratır mı oyunlarda?

Çekirdek hızları sadece teknik özelliktir hiçbir şey ifade etmez, GPU olarak arada hatrı sayılacak kadar fark var alınabilirse X modeli tercih edilmeli fark kesinlikle görülür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı