AMD Radeon HD 7570 Series Ekran Kartı İyi mi ?

kamako30

Hectopat
Bilgisayarım :

• 8 Gb ram
  • İntel core i5 işlemci 3.20ghz
  • windows 8 single ,
  • AMD Radeon HD 7570 Series

AMD Radeon HD 7570 Series Ekran Kartı Aldım Sizce İyimi ? Birde sizce bilgisayarım performansı açısından donanımlar iyi midir ?

Linkini bulamadım, özelliklerini de bilmiyorum. Kusura bakma ancak Gta 5, Battlefield 4 gibi yeni çıkan oyunları yüksek kalitede oynamak istiyorum. Grafik ayarlarım high da olsun istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkini bulamadım, özelliklerini de bilmiyorum. Kusura bakma ancak Gta 5, Battlefield 4 gibi yeni çıkan oyunları yüksek kalitede oynamak istiyorum. Grafik ayarlarım high da olsun istiyorum.
Şimdi o oyunları tahminimce oynarsın, özelliklede BTF4'ü oynatır Low - High arası ama GTA 5 bilemem bence Low'da oynatır. Bende GTX 760 var GTA 5'i iyi oynatır mı diye şüpheleniyorum zaten. Sen bence ekran kartını değiştirmeye bak. En az bi 7850 al derim bütçen varsa. :)

Şimdi o oyunları tahminimce oynarsın, özelliklede BTF4'ü oynatır Low - High arası ama GTA 5 bilemem bence Low'da oynatır. Bende GTX 760 var GTA 5'i iyi oynatır mı diye şüpheleniyorum zaten. Sen bence ekran kartını değiştirmeye bak. En az bi 7850 al derim bütçen varsa. :)

Low - High arası da ne demek? Battlefield 4'ü HD 7770 orta ayarlarda oynatıyor, siz 7570'e Low - High arası diyorsunuz.

7570'den istediğiniz performansı beklemeyin, en azından bir 7750 almanız gerekirdi.

Low - High arası da ne demek? Battlefield 4'ü HD 7770 orta ayarlarda oynatıyor, siz 7570'e Low - High arası diyorsunuz.

7570'den istediğiniz performansı beklemeyin, en azından bir 7750 almanız gerekirdi.
Ben bir şey anlamadım dediğinizden. 7770 high ayarlarda oynatıyor diyorsunuz. 7570 oynatmaz mı demek istiyorsunuz?

7750 oynatabilir, biz burda 7570'den bahsediyoruz. Bakın 7570 soldan ikinci rakam GPU'su'dur ve 7570 7770'den daha güçsüz.

Doğru dürüst okumadığın bir metne cevap yazma. Ben en azından bir 7750 alması gerektiğini söyledim. Tabii anlamadığın için saçma bir cevap yazdın. Ayrıca verdiğin değerlerin bir kesinlik içermemesine rağmen bana burada bilmişlik taslıyorsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı