AMD Radeon HD 7570 Series Ekran Kartı İyi mi ?

Doğru dürüst okumadığın bir metne cevap yazma. Ben en azından bir 7750 alması gerektiğini söyledim. Tabii anlamadığın için saçma bir cevap yazdın. Ayrıca Verdiğin değerlerin bir kesinlik içermemesine rağmen bana burada bilmişlik taslıyorsun.
Ya kardeşim ben yazını okudum ve farkındaysan eğer sonradan mesajı'mı düzelttim. Arkadaş zaten alıcağını almış. 7770 alması bu saat'den sonra söylesen ne olur, ona bakarsan bende daha ilk cevaplarım da en azından bir 7850 alsaydın demişim farkındaysan. Kimseye bilmişlik taslamıyorum adamı sinir etme. Şu Forum da bildiklerimizi paylaşıyoruz, hatam varsa uyarırsın.

HD 7770 alması gerektiğini söylemedim. "7750 alman gerekirdi" dedim. Zamanı geriye alıp 7750 almasını beklemiyorum. Konudaki 8. mesajda belirttiğim şeylerden alakasız bir cevap vermişsin, 7750'nin oynatabileceğini, 7570'den bahsettiğimizi söylemişsin. Soldan 2. rakamının kartın GPU'su olduğunu bilmiş bir tavırla söylemişsin. Sonrasında da hatalı olduğunu, mesajı anlamaman nedeni ile mesajını düzeltmişsin.

O mesajı da basit ve açık bir Türkçe ile yazmıştım ancak, her neyse. Sonuçta HD 7570 bir oyuncu için yeterli bir kart değil.

Şöyle de bir link paylaşıyorum. - PassMark - Radeon HD 7570 - Price performance comparison

İyide bunu bende biliyorum, arkadaşım diyorum bak tartışmaya gerek var mı? Ben zaten konuyu açan arkadaşa bütçesi varsa en azından bir 7850 almasını önerdim. Evet dediğin gibi mesajı sonradan düzelttim. Soldan ikinci rakamın ekran kart'ının GPU'su olduğunu da forum'da herkes bilir zaten, bunun tavrını yapıcak biri değilim bilmiyen birisine. Neyse daha fazla tartışmaya gerek var mı?

Ben tartışmıyorum, karşındaki kişi bilmiyormuş gibi söylüyorsun. Belki de net bir cümle kuramadın, o neden ile öyle anladım. Karşındaki kişinin kim olduğuna, tavır yaptığının kişinin kim olduğuna dikkat et. Dediklerini bilmeseydim bu forumda bulunmazdım.

Bu arada kamako30, HD 7570 ile herhangi bir oyun oynadın mı? Kart Battlefield 4'ü falan oynatabiliyor mu?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı