Amd Radeon HD 7670m Mavericks Çalıştırma

muratcengiz

Hectopat
Uzun uğraşlar sonucu ekran kartımı okutmayı başardım. Rehberler için Technopat ailesine , Ekran kartı rom linki için oğuz204 'e teşekkür ederim.

Ati Mobility AMD 7650m for Maverick - OSx86.net Hackintosh

İndirdiğiniz Clover dosyasını kendi sisteminizdeki EFI/CLOVER ile değiştirin.

Ben kendi bilgisayarım için editlenmiş "dsdt.aml" kullanıyorum.

Toshiba Satellite L850 Serisi kullananlar bu mesaj altında yazabilir , paylaşabilirim.

Mutlu son :)

8vqfxk.png

Ben ne yaptıysam 7670m'yi tanıtamadım mavericks'e. Onu geçtim intel hd 4000 sistem bilgilerinde 4mb olarak görünüyor. Kext yüklememe rağmen olmadı. Dona dona mac kullanıyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de aynı şekilde ne HD 7670m'i ne de HD 4000'i tanıtamadım. Yok mudur bir çözümü kaldık böyle vallaha :D

Uzun uğraşlar sonucu ekran kartımı okutmayı başardım. Rehberler için Technopat ailesine , Ekran kartı rom linki için oğuz204 'e teşekkür ederim.

Ati Mobility AMD 7650m for Maverick - OSx86.net Hackintosh

İndirdiğiniz Clover dosyasını kendi sisteminizdeki EFI/CLOVER ile değiştirin.

Ben kendi bilgisayarım için editlenmiş "dsdt.aml" kullanıyorum.

Toshiba Satellite L850 Serisi kullananlar bu mesaj altında yazabilir , paylaşabilirim.

Mutlu son :)

Hocam güvenli modda ekran kartını çalıştırmayı başardım ama normal olarak siyah ekranda kalıyor laptop.D iğer konuda dsdt.aml paylaşabilirim demiştiniz eğer siyah ekran alırsan diye. Hocam simdi paylasabilir misiniz dosyayı ? Cok tesekkür ederim.

Benim laptopta da HD7670m var. Bi deneyeyim o zaman. Ortalıkta direk 7670m için kext dolaşıyor. Acaba o da işe yarar mı ?

Ben hiçbir kext kullanmadım ki zaten çalışmıyor çoğu denemek de fayda var tabi.
Hocam bu arada sizin siyah ekranda kalmayıp mac e ulaşmanız lazım çünkü dsdt değiştirilecek ve panik yapan aty_init kextini silmelisiniz.
Boot ekranında options/graphics menusunden inject ati tikini kaldırın -x ile sistemi açıp o kexti silin.

Hocam bu arada sizin siyah ekranda kalmayıp mac e ulaşmanız lazım çünkü dsdt değiştirilecek ve panik yapan aty_init kextini silmelisiniz.
Boot ekranında options/graphics menusunden inject ati tikini kaldırın -x ile sistemi açıp o kexti silin.

Peki hocam açıp siliyorum hemen. 

Hocam dediginizi yapinca normal olarak acildi cok tesekkur ederim ben internetten bi yerden bulmustum dsdt dosyadini bunu yukleyince usb portlarim calismiyor suan simdi ne yapmaliyim ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı