AMD Radeon HD 7670M Uygulama Ayarları

Özcan Sevinç

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar daha önce çok araştırdım ama bir türlü bulamadım.

Bende Samsung bir bilgisayar var ekran kartı AMD Radeon HD 7670M 2GB. Ancak şöyle bir sorunum var bazı oyunlarda ekran kartından nerdeyse hiç performans alamıyorum. Yüksek Performansa aldım değiştirme kısmından ancak ayarlarla ilgili bir sorun mu var diye düşündüm.. Ekran kartının şuan ki ayarları aşağıdaki gibi..

Ekran.jpg

Acaba bu ayarlarla ilgili bi sorun mu vardır fps arttırmak için önerebileceğiniz bi ayar varmı şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardes ben de birsey soracam k.bakmazsan ya bende samsung laptop var benim de ekran karti amd 7670m ben win.8.1 yaptm sonra ekran kartni guncelledim suan ingilizce oldu ve surumude 13.251 bide aygit yineticisinden bakinca amd 7600m series yaziyo bu bi sakncasi varmi yardimci olurmusn ?

Kardes ben de birsey soracam k.bakmazsan ya bende samsung laptop var benim de ekran karti amd 7670m ben win.8.1 yaptm sonra ekran kartni guncelledim suan ingilizce oldu ve surumude 13.251 bide aygit yineticisinden bakinca amd 7600m series yaziyo bu bi sakncasi varmi yardimci olurmusn ?

Kardeşim şimdi dil konusunda sağ üstten settings yada hangidildeyse o dilde tercihler vardır oraya gel 4. sırada dil seçme vardır ona tıkla 2. yi tikleyip türkçeye çevir.Olmazsa driver yenile internetten tekrar download edip..2.Aygıt Yöneticisinde bendede öyle yazıyo onun nedeni 7600m series driver kullanması diye okumuştum ama net olarak neden öyle yazığıyla ilgili bi fikrim yok..

S
Kardeşim şimdi dil konusunda sağ üstten settings yada hangidildeyse o dilde tercihler vardır oraya gel 4. sırada dil seçme vardır ona tıkla 2. yi tikleyip türkçeye çevir.Olmazsa driver yenile internetten tekrar download edip..2.Aygıt Yöneticisinde bendede öyle yazıyo onun nedeni 7600m series driver kullanması diye okumuştum ama net olarak neden öyle yazığıyla ilgili bi fikrim yok..
Kardes cok saol baktim da sadece ingilizce var ama sknti yapmiyo onemli degil de yani 7600m yazmasinda sorun yoksa onemli degil fazla oyun oynayan birisi degilim ama far cray 3 de mediym da 25 30 fps veriyor normal midir bu

İçinde Intel HD Graphics var mı? Varsa belki ekran kartın aktif olmuyor. Bende de aynı sorun var.

Yo ekran kartım aktif oluyor ya cunku dedigim gibi far cray da kasma yapmiyor okadar ama normal sartlarda nasil performans almam gerektigini bilmiyorum o yuzden sormustum

Yeni konular

Geri
Yukarı