AMD Radeon HD 7730 nasıldır ?

ByDocTR

Hectopat
Arkadaşlar yeni ekran kartı alacağım sizin tavsiyelerinizle.

• İşlemci: İntel Celeron D 3.33 GHz
  • RAM: 2GB Kingston
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6600
  • PSU:400 Watt

Arkadaşlar malum ekran kartım eski, Bu yüzden oyunlarda kasma yapıyor. Acaba bu HD7730'u alsam oyunlarda performans artışı olur mu ? Rahat kaç sene gider kullansam iyi olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum. :) ( Alacağım ekran kartı anakarta ve mönitöre uyumlu.)
Alacağım ekran kartı: VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD7730 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Bi de Arkadaşlar bu ekran kartının sapphire olanı var. Bi de bu powercolor olanı var hangisini alayım sizce?
Veya arkadaşlar bu ekran kartı yerine başka önerebileceğiniz ekran kartı var mı? (Bütçem 170 TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sağolun fakat 170 liram var. 190 yaparım ama 20 lirasını tavsiye ettiğiniz gibi RAM'e yatıracağım. Bu ekran kartını tavsiye edermisiniz? Benim için nasıl bir seçim olacaktır?
Bir de Vatan Bilgisayar'ın Haftasonu İndirimleri oluyormuş. Eğer bu doğruysa tavsiye ettiğiniz ekran kartını alabilirim. Fakat doğru olmadığını varsayarsak 7730 nasıl bir seçimdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 77xx altına inmeyin. Bütçeniz göre 7730, 7750 veya 7770 alabilirsiniz.
Bende 7730 HD alacağım da bütçem ona yetiyor pc özelliklerim : intel pentium dual-core 2.93 GHz , ekran kartım Atı Radeon Powercolor 5570 HD , Ram 8 gb ama bana 2 gb üstü ekran kartı kullan dediler bende 7730 HD almaya karar verdim oyun performansları iyi olur mu ? Yani ful olmasada önemli değil kasmasın yeter

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı