AMD Radeon HD 8510 sürücüsü nereden bulunur?

omrxedomer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler, PC'me format attıktan sonra (Windows 10 64 Bit) ilk olarak güncellemelerini yaptım ardından sürücüleri kurmak için drp. Su sitesinden otomatik sürücü yükleyicisini kurdum ve sürücüleri güncelleştirdim.

Reset attıktan sonra ne ses kartı ne de ekran kartı güncellenmemişti bende ses kartını kendim kurdum sorun olmadı, fakat ekran kartını kurunca PC açılıyordu fakat 1 dk veya 30 sn sonra ekran gidip siyah ekran ardından piksel bir ekran ama hiçbir şey belli olmuyordu. Ben de güvenli moddan DDU programı yardımıyla sürücüyü kaldırdım ve sorun çözüldü.

Lakin sürücü olmadığı için görüntü falan bayağı kötü.
Bana bu sorunun sebebini ve aynı sorunu yaşamayacağım bir sürücü (AMD Radeon HD 8510) atarsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kendi güncellemiyor mu?

Bildiğim kadarıyla HD 8510 ile 5570 bellek bant genişliği hariç aynı kartlar, HD 5570 sürücüsü kurmayı deneyebilirsiniz.

GPU Z indirip modelin 8510 olduğundan emin olur musun? AMD normalde buradan indirilir sürücüler orada 7510 var.

Ekran kartımın 8510 olduğundan eminim. Zaten internette yazınca aynı kart çıkıyor. Ben de AMD'nin sitesinden indirecektim fakat orada bulamadım.

Bildiğim kadarıyla HD 8510 ile 5570 bellek bant genişliği hariç aynı kartlar, HD 5570 sürücüsü kurmayı deneyebilirsiniz.

Deniyorum.

Catalyst Software mi yoksa Radeon Software versiyonunu mu indireyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı