AMD Radeon HD8350 monitöre görüntü gelmiyor

Mustafa SALINAN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar sistemim;
ECS H81H3-M4 anakartım var.
250W PSU.
4 GB RAM 1333MH
Intel Pentium G3420 işlemci.

Sıkıntı şu bu sistemde AMD Radeon HD8350OEM ekran kartı vardı o kartla sisteme görüntü geliyordu şu an GT440 var fakat görüntü gelmiyor ekran kartında bir sıkıntı yok 2. bir kasam var onda çalışıyor aynı kart RAM'lar de sağlam.

Merhaba arkadaşlar sistemim;
ECS H81H3-M4 anakartım var.
250W PSU.
4 GB RAM 1333MH.
Intel Pentium G3420 işlemci.

Sıkıntı şu bu sistemde AMD Radeon HD8350OEM ekran kartı vardı o kartla sisteme görüntü geliyordu şu an GT440 var fakat görüntü gelmiyor ekran kartında bir sıkıntı yok 2. bir kasam var onda çalışıyor aynı kart RAM'lar de sağlam.

Önceki ekran kartının driverlarını silin. Bir de bağlantınızı kontrol edin yanlışlıkla anakart üzerindeki onboard çıkışına takmış olabilirsiniz.

HD 8350'yi çıkartıp, GT440 takmadan önce sürücüleri sildiniz mi?

PSU tam olarak nedir?

Evet sürücüleri silmiştim zaten sistemi formatlamıştım PSU Casper 250W.
Önceki ekran kartının driverlarını silin. Bir de bağlantınızı kontrol edin yanlışlıkla anakart üzerindeki onboard çıkışına takmış olabilirsiniz.
yok ekran kartındaki vgaya taktım
Kablo kontrolünü yapın, kartın sürücüsünü DDU ile silin, yine olmazsa kartın slotunu (o altın rengindeki kısmı) silgi ile silin.

Kartın sürücüsünü silmiştim zaten DDU nedir?

@Mustafa SALINAN kartı çıkartıp altındaki altın yeri yumuşak silgi ile yavaşça silin.

Olmazsa ya ekran kartı bozuk ya da anakartın PCI-e girişi bozuk.

İşte tuhaflık tamda orada başlıyor HD8350'yi GT440'ı algılamayan anakart algılıyor 2. sistemimde Foxconn a6gmw var iki kartıda algılıyor GT440 bozuk desem 2. anakart neden algılasın H81 olan anakrt bozuk desem HD8350'yi niye algılasın tam bu noktada benim beynim yandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı