Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

AMD Radeon kartlarla verilen ücretiz oyunlar

Kamar33

Kilopat
Arkadaşlar bende HD7870XT ekran kartı var. AMD ekran kartı olanlara ücretsiz oyun veriyor biliyorum ama nereden olduğunu tam bilmiyorum :D 3 oyun paketinden gümüş olanından alabildiğimi falanda biliyorum ama nereden indiriliyor veyahut steam origin falan üzerinden mi veriliyor bilmiyorum. Bilgisi olan birisi varsa şimdiden sağolsun.

Ben oturup ustaca incelemedim kardeşim :D Ama aldığıma da pişman değilim. Oynadığım hiç bir oyunda full kalite 1440*900 (bazen 1600*1200) hiç sorun çıkartmadı. Düşük çözünürlükte oynamamın sebebi de monitörümün çok büyük olmaması. Arada bir Televizyona VGA ile bağlayınca da max 1600*1200 alabiliyorum. Bu çözünürlüklerin üstünde oyun performansını denemedim ezberden konuşmayayım. Isı problemi var diye okumuştum internette ama ben 60 dereceyi görmedim. Fanı normalde çok ses çıkarmaz. Ama ben oyunlardan sonra soğusun diye fanı 100 e alıyorum derece 30lara inince otomatiğe alıyorum fanı.Otomatikteyken fan genelde %25 te çalışıyor. Kutu içeriği çok iyi 2 tane 6 pin güç kablosu, Dvi to VGA, Mini Display to Display çeviriciler var. Ama alacaksan kasanın boyutuna dikkat et. 27 CM lik bir ekran kartı ve çift slot kaplıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oturup ustaca incelemedim kardeşim :D Ama aldığıma da pişman değilim. Oynadığım hiç bir oyunda full kalite 1440*900 (bazen 1600*1200) hiç sorun çıkartmadı. Düşük çözünürlükte oynamamın sebebi de monitörümün çok büyük olmaması. Arada bir Televizyona VGA ile bağlayınca da max 1600*1200 alabiliyorum. Bu çözünürlüklerin üstünde oyun performansını denemedim ezberden konuşmayayım. Isı problemi var diye okumuştum internette ama ben 60 dereceyi görmedim. Fanı normalde çok ses çıkarmaz. Ama ben oyunlardan sonra soğusun diye fanı 100 e alıyorum derece 30lara inince otomatiğe alıyorum fanı.Otomatikteyken fan genelde %25 te çalışıyor. Kutu içeriği çok iyi 2 tane 6 pin güç kablosu, Dvi to VGA, Mini Display to Display çeviriciler var. Ama alacaksan kasanın boyutuna dikkat et. 27 CM lik bir anakart ve çift slot kaplıyor.

27 cmlik ekran kartı o anakart değil. :p Ayrıca HD 7870XT candır. :) Performansından bende baya memnunum.

Arkadaşlar bende HD7870XT ekran kartı var. AMD ekran kartı olanlara ücretsiz oyun veriyor biliyorum ama nereden olduğunu tam bilmiyorum :D 3 oyun paketinden gümüş olanından alabildiğimi falanda biliyorum ama nereden indiriliyor veyahut steam origin falan üzerinden mi veriliyor bilmiyorum. Bilgisi olan birisi varsa şimdiden sağolsun.

Türkiye'de varmı? Ben yok diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı