AMD Radeon M330 Güncel driver sonrası sistem donuyor

AMD Radeon R5 M330 kullnıyorum. Güncel sürümü kurunca mouse ve sistem 3 saniyede bir donuyor.
Eski sürümü kurunca donanım algılanırken lütfen bekleyiniz diyor.
DDU ile 40 kere silip tekrar çalıştırdım ama bu aşamayı geçemedim. Bir çözümü var mı?
Çözdüm uyumluluk sorununu gider dedim.
programı sına tuşuna bastım yükledi :)

Dosya Ekleri

• radeon.jpg
    radeon.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Merhabalar. Aynı sorundan bende de var aynı ekran kartına sahibim. Eğer donma sorununuz hala devam ediyorsa geri yükleme noktanıza geri yüklerseniz sorun çözülecektir. Ben de şu an driver kullanamıyorum ve fps' i çok ekiliyor ne zaman driver yüklesem aynı sorunla karşılaşıyorum.Bu sorun bu ekran kartı kullanıcılarının çoğunda var. Eğer biri çözüm bulursa lütfen yazsın.

Artı -1 Eksi
Merhabalar. Aynı sorundan bende de var aynı ekran kartına sahibim. Eğer donma sorununuz hala devam ediyorsa geri yükleme noktanıza geri yüklerseniz sorun çözülecektir. Ben de şu an driver kullanamıyorum ve FPS'i çok ekiliyor ne zaman driver yüklesem aynı sorunla karşılaşıyorum. Bu sorun bu ekran kartı kullanıcılarının çoğunda var. Eğer biri çözüm bulursa lütfen yazsın.

AMD'nin çözmesi gerekiyor ya da HP'nin, maalesef bu ekran kartı kimsenin umrunda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı