Amd Radeon Pro Duo vs Nvıdıa Geforce GTX 1080

Rumuz0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi bu 2 ekran kartının kıyaslama sonucu nedir (Sanal gerçeklik için demiyorum, oyun için diyorum. Radeon Pro Duo galiba workstation gpu değil gaming gpu imiş ve çift gpu içeriyormuş. Fiyatı da 1499 $ imiş.) Bu soruyu soruyorum çünkü Youtube'da olsun, İnternet'teki diğer sitelerde ve Technopat'ta olsun GTX 1080 ile ilgili oldukça bilgi ve benchmark varken, Radeon Pro Duo hakkında yok. Satışa çıkış tarihi de 26 Nisan 2016 olmasına rağmen sesi sedası çıkmıyor kartın. Türkiye'de herhangi bir mağaza veya sitede de satılmıyor bildiğim kadarıyla. Nedir bu kartın gizemi? Beni aydınlatırsanız sevinirim. İyi sosyaller... @Recep Baltaş @Ali Güngör @BilgisayarKurdu @JaroxJamaica

Gelse bilgi vereceğiz ancak kendisi ortada yokken çok fazla bir karşılaştırma imkanı yok. AMD yeni Polaris serisi ekran kartlarını tanıtacak yakında, bir ihtimal bu yüzden fazla ön plana çıkartmıyorlar ya da tanıtacak zamanları yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı