AMD Radeon R5 M330 Ekran Kartı Kullanılamama Sorunu

MuhooKs

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selamlar laptopumda 2 ekran kartı var. Intel HD Graphics 520 ve AMD Radeon R5 M330.
Dxdiag'da ve başka bölümlerde ekran kartımı göremiyorum fakat aygıt yöneticisinde gözüküyor ve oyunlarda Intel ekran kartını kullanıyor nasıl ADM'yi kullanabilirim?
Ve ayrıca Intel'i devre dışı bırakıp sadece AMD kaldıgında LoL'de 02 FPS gösteriyo. Yani Intel'i kullandıgından eminim.
1 2 hafta önce bilgisayara format atmıştım ve formatın ortasında DRİVER FAİLURE POWER state hatası aldım bende amd yi kaldırıp format attıktan sonra amd ekran kartını yeniden yükledim acaba o yüzden mi?

Son düzenleme:
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama aynı sorun bendede var intel hd graphics devre dışı bırakdıgımda amd driver yüklü degilmiş gibi tüm her şey alt üst oluyor birde rainbow six de r5 330m ekran kartını kullandıgına eminim ama ayarlar kısmında intel hd graphics 620 yazıor sorunu çözmemizde yardımcı olacak birileri varmıdır ?

Sistemim
Hp 250 G6
İ5 7200U
4GB
R5 330M
İNTEL HD 620

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı