AMD Radeon R5 M330 Nasıl Bir Karttır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Hp marka i5 5200U işlemcili ve R5 M330 ekran kartının 1366x768 çözünürlükte oyun performansı nasıl olur? Nvidia'nın hangi kartı ile aynı performansı verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanılmaması gereken bir kart eski nesil ve o çözünürlükte bile fazla bir performans sağlamaz.

Benim bilgisayarımın aynısı. HP 15-AC108NT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de o ekran kartı var ve gayet başarılı çoğu kişi sallamış bilmeden. Asphalt 8'i en üst düzeyde oynuyorum tık kasma olmuyo diğer Gameloft oyunlarında da öyle ayrıca Call of Duty 4'ü de oynadım ben memnunum.

Ben R5 M230 kullandım. Far Cry 3 ü yuksek ayarlarda bitirmistim. Fifa 15 ide yüksek ayarlarda oynatiyor. Guncel coğu oyunu açarsin ama fazla bisey beklememekte fayda var :)

Kötü bir kart. Sanırım montajda kendinize güvenmiyorsunuz ve hazır bilgisayar almak istiyorsunuz. Bütçenizi belirtirseniz yardımcı oluruz. Bazı siteler montaj yapıyor. Size düşen Windows kurmak.

Kötü bir kart. Sanırım montajda kendinize güvenmiyorsunuz ve hazır bilgisayar almak istiyorsunuz. Bütçenizi belirtirseniz yardımcı oluruz. Bazı siteler montaj yapıyor. Size düşen Windows kurmak.
R5 M330 laptoplar için üretilmiş bir kart. Arkadaş sanırım notebook alıcak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı