AMD Radeon R7 250 sistem oyun performansı düşük

OveRage

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RX 6600
CPU: AMD Ryzen R5 5500
RAM: 16 GB 3200Hz
Öncelikle merhaba, bu sorunu yaklaşık 2 aydır yaşıyorum. Minecraft gibi bir oyunda bile 50-60 FPS alıyorum ve gecikiyor. Driver azaltmayı vs. denedim fakat sadece FPS biraz artıyor. Önceden böyle değildi ve gayet rahat GTA 5'i bile 35-40 FPS'de kasmadan oynayabiliyordum. Windows 10'a geçtiğimden 2 hafta sonra falan başladı bu sorun. Acaba sorun işletim sisteminde midir yoksa ekran kartında mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleri:

AMD Radeon R7 250 DDR3 2 GB.
i3-3220 3.30GHz.
4 GB DDR3 RAM.
İşletim sistemi: Windows 10.
Gecikme derken yaptığım şeyler yarım saniye gibi bir süre ile gecikiyor.
He bir de şunu da ekleyeyim;

Her şey bir anda uyku modunun gitmesi ve driverlerimin silinmesi ile başlamıştı driverları tekrar yükleyince böyle oldu.
Yardım edebilecek yok mu?
Öncelikle merhaba, bu sorunu yaklaşık 2 aydır yaşıyorum. Minecraft gibi bir oyunda bile 50-60 FPS alıyorum ve gecikiyor. Driver azaltmayı vs. denedim fakat sadece FPS biraz artıyor. Önceden böyle değildi ve gayet rahat GTA 5'i bile 35-40 FPS'de kasmadan oynayabiliyordum. Windows 10'a geçtiğimden 2 hafta sonra falan başladı bu sorun. Acaba sorun işletim sisteminde midir yoksa ekran kartında mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleri:

AMD Radeon R7 250 DDR3 2 GB.
i3-3220 3.30GHz.
4 GB DDR3 RAM.
İşletim sistemi: Windows 10.
Gecikme derken yaptığım şeyler yarım saniye gibi bir süre ile gecikiyor.
He bir de şunu da ekleyeyim;

Her şey bir anda uyku modunun gitmesi ve driverlerimin silinmesi ile başlamıştı driverları tekrar yükleyince böyle oldu.
Yardım edebilecek yok mu?

Lütfen yardın edin kaç aydır çözüm bakıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı