Çözüldü AMD Radeon R7 Graphics için hangi sürücü yüklenmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByHaX

Centipat
Daha fazla  
RAM
4+4 8 GB Ram Kingston
SSD veya HDD modeli
250 GB HDD
Ekran kartı
AMD Radeon R7 Graphics(TM)
İşlemci
AMD A8-7650K Radeon R7, 10 Compute Cores 4C+6G
Selam, ekran kartı yerinde sadece AMD Radeon R7 Graphics yazıyor başka bir şey yazmıyor yardımcı olursanız sevinirim, Driver'ımı bulamıyorum.

Bilgisayarın görüntüsü yok ve bilgisayarda TeamViewer yok maalesef.@sadeceyiğit

BIOS veya boot menüsü olabilir mi? @SadeceYiğit

CRU yüklü bilgisayarda oradan bir şeyler yapabilir miyiz? @SadeceYiğit @GFYT

Görüntüyü gelmiyorsa CRU'yu nasıl açacaksın? Görüntü geliyor mu şu an? Yeni çözünürlük eklemeyi deneyebilirsin görüntü geliyorsa.

Bilgisayarın görüntüsü yok ve bilgisayarda TeamViewer yok maalesef.@sadeceyiğit

BIOS veya boot menüsü olabilir mi? @SadeceYiğit

CRU yüklü bilgisayarda oradan bir şeyler yapabilir miyiz? @SadeceYiğit @GFYT

Dostum yüksek ihtimalle monitörün de sıkıntı var. Başka cihaza bağladığında görüntü alabiliyorsun, konunun temelinde zaten sürücü sorunu vardı; çözdük onu da.

Dostum yüksek ihtimalle monitörün de sıkıntı var. Başka cihaza bağladığında görüntü alabiliyorsun, konunun temelinde zaten sürücü sorunu vardı; çözdük onu da.

Monitörüm de sorun olsa güvenli modda açılmaz diye düşünüyorum büyük ihtimalle çözünürlükle alakalı bir dakika deneyeceğim.

Monitörüm de sorun olsa güvenli modda açılmaz diye düşünüyorum büyük ihtimalle çözünürlükle alakalı bir dakika deneyeceğim.

Olmuyor TeamViewer'a bilgisayar görüntüsü yokken bağlanabilir miyim? @SadeceYiğit

Son düzenleme:

Olmuyor TeamViewer'a bilgisayar görüntüsü yokken bağlanabilir miyim? @SadeceYiğit
Bağlanamazsın. Pc'yi formatla en son çare.

Bağlanamazsın. PC'yi formatla en son çare.

Format ile çözülecek bir sorun değil ki zaten ortada problem yok aslında. Ekran kartı sürücüsü güncellendiği vakit monitör ile uyumsuzluk yasanıyor, TV'ye bağlandığında sorun olmuyor. Monitör eski muhtemelen ondan kaynaklanıyor.

Format ile çözülecek bir sorun değil ki zaten ortada problem yok aslında. Ekran kartı sürücüsü güncellendiği vakit monitör ile uyumsuzluk yasanıyor, TV'ye bağlandığında sorun olmuyor. Monitör eski muhtemelen ondan kaynaklanıyor.
İlginç. Belki farklı sürüm driver ile uyumsuzluk sorununu gidermek mümkün olabilir.@ByHaX monitörün nedir?

Geri
Yukarı